Opel'den Toyota'ya...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi istediği kadar sorunsuz olsun tipi hoşuma gitmiyor Japonların yaptığı hiçbir arabanın. O yüzden hiç aklımdan bile geçmedi, geçeceğini de pek düşünmüyorum :) Yolda bi Astrayla Auris yanyana gitse Aurisi gözüm hiç görmez bile. Zevk meselesi işte :) Opel VW arasında gider gelirim ama bu ara VW Golf hastalığı aldı gidiyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde zerre hoşuma gitmiyor hiç toyotanın tipleri ama amcama aldık bir tane :D ön far tasarımı hiç bir halta yaramıyor :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafam rahat etsin diyorsan al keyfine bak iki yil kadar kullanilip test edildi.1.6 benzinli.. uzun lafin kisasi pisman olmazsin sessiz, sedasiz, yola gittigini bilmiyorsun yol tutusundada herhangi bir sorun yok.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafam rahat etsin diyorsan al keyfine bak iki yil kadar kullanilip test edildi.1.6 benzinli.. uzun lafin kisasi pisman olmazsin sessiz, sedasiz, yola gittigini bilmiyorsun yol tutusundada herhangi bir sorun yok.

yani sanayideki ustalarin yuzunu unutursun diyorsun demi abicim :):D:)

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
amcama corolla aldıktan sonra toyota foorumundada gezdim bir süre ancak forumdakiler bile aurisi beğenmiyorlar yeni astra golf ile tasarımda yarışamayacağını biliyorlar ve çok kızıyorlar :) toyota iyi araba sağlam araba ( teyzemin damadı bursada 140 150 civarı su kanalına uçtu burnu bile kanamadan çıktı araba pert ) corolla için konuşuyorum yol tutuşu konusunda astranızı ararsınız ama çok fazlada arkasını bıraktığını söyleyemem zaten auriste hb bir araç fazla sıkıntı çekmezsiniz yalnız yüksek hızlarda hiç güven duyamadım araca uçacak gibi geliyor :).motor sessizliği konusunda herkes çok sessiz diyor ama ben buna pek katılmıyorum yüksek hızlarda 3000dd geçtikten sonra içeride lastik sesi ve motor sesini gayet ne duyuyorsunuz hatta teyp falan açık değilse bu can sıkıcı olabiliyor.
ben toyota için corollada bunları gözlemledim (2004 model sol) toyota büyük firma 2004ten 2011 illaki büyük gelişmeler yapmıştır belki benim dediğim olayları bile aşmış olabilirler. sizin için hayırlısı olsun...

Auris hiç astra yada golf ile baş edebilir mi :) Hatta daha da ileri gidelim çünkü hala anlamak istemeyen arkadaşlar var.... Astra yada golf ile mercedes bile baş edemez çünkü o çöplükte 40 yıldır astra ve golf var ve aralarına şimdiye kadar hiç kimse giremedi

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani sanayideki ustalarin yuzunu unutursun diyorsun demi abicim :):D:)

hemen hemen öyle demek istedim Özgür:D
yegenim arada bir servise ugruyordu ama .xenon mus mercedes kornasiymis falan filan taktirmak icin tamir icin degil:D