OPEL'e VEDA !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34HCB05
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

34HCB05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 yılından beri 3 tane dizel astra h aracım oldu memnunda kaldım yakıtı güzeldi ama bazı parcaları biraz pahalı :) bundan sonra nasip olursa passat cc kullanıcısı olacağım opelim.net sayfasında konulara fazla katılmasamda bircok konuda yardımlarınız oldu sizlerin sayesinde astra ile ilgili bir çok şey öğrendim elimden geldiği kadar yine opelim.net sayfasında olmaya calışacam...inş. insignianın üzerinde bir araç üretilirse yine alacağım ilk araç opel olacaktır :)

insignia üzerinde bir araç üretilmeyiceğine göre temelli veda ediyorsun.. benim merakım astra h den passat cc ye geçiş nasıl oldu .. :) hani normal passat olsa anlıcamda piyango falanmı çıkdı iddamı tuttudu :D :D yani astra h satılsa üç tane astra h parası daha eklemek lazım cc almak için :) tekrardan güle güle kullanın :)

astraya olan tutkum ve üzerindeki plaka beni biraz engelledi :) insigniada aradığımı bulamadım bu yuzden passat cc keşke piyango çıksa :)

insignia üzerinde bir araç üretilmeyiceğine göre temelli veda ediyorsun.. benim merakım astra h den passat cc ye geçiş nasıl oldu .. :) hani normal passat olsa anlıcamda piyango falanmı çıkdı iddamı tuttudu :D :D yani astra h satılsa üç tane astra h parası daha eklemek lazım cc almak için :) tekrardan güle güle kullanın :)

evet ne yalan söyliyeyim benim de ilk aklımdan geçen bu oldu :) :confused:

passat cc ninki ucuz mu:D
hayırlı olsun bu arada
teşekkürler...
en azından cc parcası derim sineye cekerim ama bunu astra için söyleyemeceğim..
en basit örnek ;astra h hb arka cam silecek suyu çıkışı 35 tl normal mi sizce ?
2cm'lik bir plastik :)

Hayırlı uğurlu olsun... İyi tercih.

passatı bir türlü sevemedim ama passat cc bam başka bir araç.. vw mühendisleri o arabada biraz audilik biraz bmw cilik yapmışlar ortaya çok melez bir araç çıkmış
insignia ile aynı kalem araçlar kesinlikle değil.. insignia normal passatla kapışır ancak..

siz beni yanlış anladınız galiba ben neden insignia demedim çünkü 2 insignia parasına ancak bir passat cc alırsınız :) bu gün iyi bir passat cc 2.0 tdi hadi sıfırı geçdim diyelim ikinci el aldınız 90 bin tl den aşağı bulamassınız temizini oda 2009 falan olur.. yani nerdeyse gene ikinci elde iki insignia parası eder.. sıfır alıcaksanız o zaman 3 insignia parası eder :)

astra dan sonra passat cc ye geçmek için ciddi piyango falan vurması lazım o anlamda dedim :) allah bin versin bu arada böyle konuşuncada yanlış anlamayın.. :)

passat cc başka bir araç başka bir dünya ismi passat sadece başka hiç bir şeyi normal passatla aynı değil sürdüğüm bindiğim bir araç ondan iyi biliyorum segmentini bilmiyorum ama e segmentinde bir araç d yi geçer yani.. heleki bir bagajı var içine 4-5 insan rahat sığar :D param olsa dakkasında düşünmem alırım

Yok yok yanlış anlamadım cc den önce 3.20d aldım sattım ama ilk gördüğüm günden beri cc aklımda cok şükür bugün imkanım oldu arac sıfır 126 bin lira insignia ile aynı sayılır araştırdım biraz yorum icin teşekkürler :)

yapmayın neyi aynı sayılır insignianın en dolusunu alsanız 70 bin tl falan eder.. zaten ondan fazlasınıda hak eden bir araba değil :) bence hiç bir şeyi ile kesinlikle kıyaslanmaz..
insignia da kötü demiyorum ama cc ayarında bir arabada değil..

Geri