OPEL'e VEDA !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34HCB05
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çok güzel tercih,güle güle kullanın ama resimlerini de görmek isteriz;)

Teşekkürler erel bayisi aracı 1 hafta ile 1ay icinde gelen paket donanımına göre teslim edeceğini söyledi ilk fırsatta resimlerini sizlerle paylaşacağım

allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin... kesinlikle darkmoon'un dediği gibi çok farklı bir araba... kıyaslamak için araç bulmak zor... hem donanım hem görünüm olarak...
beyaz almışsınızdır umarım beyaz çok yakışıyor... ;)

CC neden bu kadar büyütülüyor ki? bayide incelediğim CC'den aklımda kalanlar; farları merceksiz, stoplar led değil ve koltuklar kumaş ve mekanikti. 120.000 TL'lik aracın koltuklarının elektriksiz olması, camların manuel olması gibi birşey benim için:D
tek beğendiğim yanı çerçevesiz camlar.

bu arada Insignia için VW elemanının 1.ağızdan söylediği şeyi aktarıyorum;
Passat'ı incelerken Insignia'yla karşılaştırdığımı söyledim, biz Passat'a rakip olarak Insignia'yı değil Vectra'yı görüyoruz, Insignia Passat CC ayarında bir araba dedi :)
hani bunu bir değerlendirme kriteri olarak almıyorum, o kişinin kendi görüşü, bana göre Passat'ın rakibi Insignia ama VW çalışanından bunu duymak güzel birşey :)

teşekkürler...
en azından cc parcası derim sineye cekerim ama bunu astra için söyleyemeceğim..
en basit örnek ;astra h hb arka cam silecek suyu çıkışı 35 tl normal mi sizce ?
2cm'lik bir plastik :)

Vectra B far yıkama fıskiyesinin tanesi 65 TL:D
plastiği kalıba dökerek üretilmiş tek parça birşey. çok içime oturmuştu :)

teşekkürler...
evet şeker beyazı olacak arac bir aksilik olmazsa vw araclarını hemen teslim etmiyor gelen pakete göre hareket edeceğiz.

yapmayın neyi aynı sayılır insignianın en dolusunu alsanız 70 bin tl falan eder.. zaten ondan fazlasınıda hak eden bir araba değil :) bence hiç bir şeyi ile kesinlikle kıyaslanmaz..
insignia da kötü demiyorum ama cc ayarında bir arabada değil..
insignia 90,000 tl civarı birkaç aksesuar eklettiğim zaman hemen 115,000 tl buluyor pendik atm opel artık ezberledi beni git gel git gel :)

satmadım bir abim için bekletecem bir ay yabancıya gitmesin dedi :) bekliyorum tazminatını alacak :)

CC neden bu kadar büyütülüyor ki? bayide incelediğim CC'den aklımda kalanlar; farları merceksiz, stoplar led değil ve koltuklar kumaş ve mekanikti. 120.000 TL'lik aracın koltuklarının elektriksiz olması, camların manuel olması gibi birşey benim için:D
tek beğendiğim yanı çerçevesiz camlar.

Hepsini geçtimde elektrikli koltuk bana o kadarda çok önemli bi özellik değil eğer arabayı 1'den fazla kişi kullanıyorsa ve o kişiler arasında boy,kilo farkı çoksa gerekir ama mesela biz babamla beraber kullanıyoruz arabayı ikimizinde boyu vs. aynı denebilir ilk aldığımızda koltuğu ayarladık ondan sonra hiç dokunmadık bile ayarlarına. Sonuçta her gün koltuk ayarı yapmadığımız için gereksiz geliyo bana. Ayrıca böyle araçlarda kumaş koltuklu olması çok kötü...

Çok doğru bir tercih.

Zaten VW 'nin alınacak iki tane aracı var. Birisi Passat CC diğeri Transporter- Caravelle :)

Bu arada baktım sahibinden ilanlarına çoğu mercekli ve , deri kumaş karışık koltuklar.

Geri