opelim.net e SİTEMM!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 20 Ocak 2007 tarihinde yaptığımız 2. opelim.net ege buluşmasında opelden çok reno wardı. o kadar kişi listede olmasına rağmen sadece 4 tane opel geldi bir arkadaşımızda arabasız geldi bunun yanında yine sağolsun opel'i serviste olması nedeniyle reno araba kiralayıp gelen wardı. neden gerisi gelmedi arkadaşlar? O kadar hazırlıktan sonra katılımın bu derece az olması bizi çok üzdü. biz kendi aramızda konuştuk, tanıştık, kaynaştık ama aramızda olmanızı isterdik. Gözlerimiz yolda kaldı :(:( daha duyarlı olmanızı bekliyoruz.

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah be burak kardeşim, kendi adıma çok üzüldüğümü söylemek isterim. Maalesef mesajı bu akşam gördüm. Ayrıca bu ara işyerimi taşımam sebebiyle çok yoğun bir dönemdeyim. Yoksa Zafiramla boy gösterirdim seve seve ;) Üstelikte evim bornova kipanın tam karşısında biliyomusun?! Yazık oldu. Bi dahaki sefere umarım daha uygun olurumda gelirim ben de.

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen katılıyorum kardşm. o kadar geldik ne ümitlerle... neyse artık olan oldu. ben çok iyi vakit geçirdim. gelen dostlarımıza teşekkürler. tekrar birlikte olmak dileğiyle:alkis:

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende çok eğlendim. benim için çok keyifli bir gündü bi dahaki sefere daha iyi bişekilde buluşacağımıza eminim

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine sağolsun opel'i serviste olması nedeniyle reno araba kiralayıp gelen wardı

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renolar değil sadece bir reno wardı oda arkadaşımızın opeli serviste olduğu için. arabası yok ama ona rağmen geldi demek istemiştim

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte duyarlı olamk lazım madem gelmeyecektiniz söyleseydiniz arkadaşlar bir mesaj atsaydınız millet telefon numaralarını yazdı o kadar... artık gelmeyenleri gelen arkadaşlarla kara listeye aldık haberiniz olsun... İLGİNİZE VE BİLGİNİZE...Arabamın burada olmamasına rağmen geldim yani sırf farklı bir c.tesi geçirelim diye kız arkadaşlarımızı ektik...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Ben sitemlerinizi üzerime almıyorum çünkü gelecem demedim zaten oğlum hasta bu durumda gelemezdim takdir edersiniz ki ... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...