opelim.net e SİTEMM!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EKTOPEL' Alıntı:
Bu arada bu konunun polemik haline dönüşmesini istemiyorum biz gezdik eğlendik amblemlerimizi yapıştırıp alsancakta reklamımızı da:) yaptık bir dahakine katılım daha fazla olur inşallah...

bencede çok eğlenceliydi arkadaslar gelmeyenleride anlayışla karşılayıp bir dahaki organizasyona daha sağlam bir katılım bekliyoruz.... Herkeze kazasız günler..:good: :rock

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
bencede çok eğlenceliydi arkadaslar gelmeyenleride anlayışla karşılayıp bir dahaki organizasyona daha sağlam bir katılım bekliyoruz.... Herkeze kazasız günler..:good: :rock

kardşm resimdeki manzara süper. dün çektin di mi:D

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilhaann' Alıntı:
kardşm resimdeki manzara süper. dün çektin di mi:D

ewet urla kusadası arası... bahsetmiştim ya aydına gidicem diye

ama yola bittim yaa içime huzur doldu valla düş sokağıda damardan girerken o yol nası gelio bilion mu ilaç ilaç !!:rock :rock

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burak_1987' Alıntı:
bak kardeşim yanlış düşünüyosun bende ilk organizasyonda böyle senin düşündüğün gibi düşünmüştüm. manisadan sapphire nickli cüneyt abimizde kalkıp geldi. kipaya sadece tanışmak için. biz yola koyulduğumuz zaman bizden ayrıldı. neyse benim ayağımda bir sorun olmasaydı ben gelirdim vede bundanda çok mutlu olurdum. bu tür buluşmalarda amaç bence üyelerle tanışıp, hoş zaman geçirip muhabbet etmek ve birşeyleri paylaşmaktır.

eet yahu bende onu diyorum tanışıp kaynaşmaya niye gelmediniz diyorum :good:

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
eet yahu bende onu diyorum tanışıp kaynaşmaya niye gelmediniz diyorum :good:

burak1987 nin sağlık sorunu olduğundan gelemedi yaw bana dün msj la bildirdi sizede sölemiştim yaa..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onuda biliyorum :D Bu arada geçmiş olsun kardeşim diğer başlığada yazmıştın

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
onuda biliyorum :D Bu arada geçmiş olsun kardeşim diğer başlığada yazmıştın
iyi olsaydım zaten böyle bi organizasyon yapalım diye düşünüyodum ama bu tabii ki benim düşünmemle olmuyo. şubat tatilinde eğer ayağımla ilgili bir problem olmazsa o zamankine ilk beni yazcanız. neyse lastiğinize sağlık (alıntıdır) sağolasın

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Arkadaşlar bu tür aksaklıklar olacaktır. Büyütmeyin! Bizim ilk buluşmamız 5 kişiden oluşmuştu. İlerleyen dönemlerde AUTODROM tarihinin araç ve seyirci katılımı en fazla olan marka forumu olduk! Onun için zamanla katılım artacaktır.
Aktivite talepleri olan arkadaşları da anlıyorum ancak öncelikle tanışıp, kaynaşıp dost olmak gerekli öyle değil mi... İlerleyen buluşmalarınızda aktiviteler de olacaktır tabii ki...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
Arkadaşlar bu tür aksaklıklar olacaktır. Büyütmeyin! Bizim ilk buluşmamız 5 kişiden oluşmuştu. İlerleyen dönemlerde AUTODROM tarihinin araç ve seyirci katılımı en fazla olan marka forumu olduk! Onun için zamanla katılım artacaktır.
Aktivite talepleri olan arkadaşları da anlıyorum ancak öncelikle tanışıp, kaynaşıp dost olmak gerekli öyle değil mi... İlerleyen buluşmalarınızda aktiviteler de olacaktır tabii ki...

+100

başkanım biz subat ayı içinde bir organizasyon daha düşünüyoruz şöyle piknik li bişey sizce uygunmudur yardımcı olursanız Sizinde tecrübeleriniz bizim gayrettimizde daha sıcak bir ortamda tekrar buluşmak istiyoruz...!

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
başkanımız çok haklı daha tutarlı listelerle hareket ederek daha çoook organizasyonlar yapmalıyız kendimizi yeterince tanıtmalıyız diorm ii bi net kullanıcısı olmama rağmen siteyi bi arama sonucu tesadüfen 1 hafta önce tanıdım ve kendimi yepyeni arkadaşların arasında buldum hepsi birbirinden ii cana yakın sağolsunlar...elbette kişisel işlerimiz olacak yeterince önceden karar werilmesi de gerekli sanırım duyurulması açısından ....bu arada arabası serviste olan ve renoyla gelen bendim ama bu buluşmayı kaçırmak istemedim ...sabah 20 araçlık bi konvoyla hareket etme düşüncesi beni çok heycanlandırmıştı .....katılan katılmayan herkes sağolsun ....:good:
daha kalabalık organizsyonlarda buluşmak dileğiyle .....:alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...