opelim.net e SİTEMM!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilhaann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Ben sitemlerinizi üzerime almıyorum çünkü gelecem demedim zaten oğlum hasta bu durumda gelemezdim takdir edersiniz ki ... :(

hocam size bi sitemimiz yok. buluşmaya gelen arkadaşlarım ve ben lafları ortaya söylüyoruz. gelcem deyip gelmeyenler daha bu konuya, özür mahiyetinde bile hiç mesaj atmadı. bu duyarsızlık niye...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
ilhaann' Alıntı:
hocam size bi sitemimiz yok. buluşmaya gelen arkadaşlarım ve ben lafları ortaya söylüyoruz. gelcem deyip gelmeyenler daha bu konuya, özür mahiyetinde bile hiç mesaj atmadı. bu duyarsızlık niye...
Haklısın ama belki mazeretleri vardır arkadaşların burda açıklarlar mı bilmem ...

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün sabaha karşı da olsa girip gelemiyeceğimi diğer başlık altında yazdım. bu başlığı yeni gördüğüm için de burda yazıyorum. kendi adıma konuşacak lursam; öteki başlıkta da gelişimin kesin olmayacağını, belki gelebileceğimi defalarca yazmıştım. hiç bir zaman söz vermedim, bu tarz olaylarda vermem de;) inşallah çok eğlenmişsinizdir.:D :good:

[sc]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kimseden söz almadan listeye ekleme yapmayalım.Ben gelicem demedim(gerçi gelmeyi düşünüyordum ama kısmet olmadı) ama listeye eklemişlerdi.İnşallah bi dahaki sefere daha kalabalık oluruz...
Benim fikrim:
Bu arada bi dahaki organizasyonda farklı aktiviteler olursa,çok daha iii olur.Takdir edersinizki sadece tanışma faslı için buluşmaya katılmak istemeyen üyelerimiz olabilir ki bu gayet normal.Demek istediğim Buluşmayı cazip hale getirmenin mantıklı olacağını düşünüyorum.

Gelemeyen arkadaşlarında geçerli mazeretleri olduğunu düşünüyorum.

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben susmayı tercih ediyorum. sizlere en başında söyledim. buda ilk organizasyon gibi olacak diye. ama neyse inşallah eğlenmişsinizdir. resimleride koyunda bakalım. ben eren arkadaşımıza haber vermiştim gelemeyeceğimi zaten. neyse kısmet değilmiş. geleme nedenim sağ ayağımda bir sorun olmasından dolayı (geçici) fazla rahat hareket edemem diye gelemedim. hemde malum öğrenciyiz. diğer başlıktada belirttiğim gibi finallerin olmasıda bir etken tabii ki. bir daha ki sefere arannızda olacağım inşallah.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanışmaya gelmeyen aktiviteye neden gelsin? ben tanımadığım insanla ne diye bi aktiviteye gireyim ki? Neyse zaten dünkü konuşmamızda büyük bir ihtimalle final haftası olduğu için katılımın az olduğunu düşündük.

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
buraki' Alıntı:
ben tanımadığım insanla ne diye bi aktiviteye gireyim ki?
bak kardeşim yanlış düşünüyosun bende ilk organizasyonda böyle senin düşündüğün gibi düşünmüştüm. manisadan sapphire nickli cüneyt abimizde kalkıp geldi. kipaya sadece tanışmak için. biz yola koyulduğumuz zaman bizden ayrıldı. neyse benim ayağımda bir sorun olmasaydı ben gelirdim vede bundanda çok mutlu olurdum. bu tür buluşmalarda amaç bence üyelerle tanışıp, hoş zaman geçirip muhabbet etmek ve birşeyleri paylaşmaktır.

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic yoktan iyidir..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Ben sitemlerinizi üzerime almıyorum çünkü gelecem demedim zaten oğlum hasta bu durumda gelemezdim takdir edersiniz ki ... :(
yok abi geçmiş olsun bu arada sana da bi lafımız yok... aslında kimseye lafımız yok çünkü benim demek istediğim listeye isimlerini yazdıran arkadaşlarımızın bize haber vermemelerinden(önceden gelemeyeceklerini haber werenlere teşekkür bu arada) yakınıyoruz... Bu arada bu konunun polemik haline dönüşmesini istemiyorum biz gezdik eğlendik amblemlerimizi yapıştırıp alsancakta reklamımızı da:) yaptık bir dahakine katılım daha fazla olur inşallah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...