Opelim.net Olarak Ilik Nakli Için Bağişta Bulunalim!..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ELM tebrik ederim.
yarın yapıkrediye 16ytl yatıracak erkek arkadasım.Ben yurtdısında oldugum için rica ettim ondan
vallahi içim huzur doldu.Bişeyler yapmak gerek.boş geçirmemeli günleri değil mi.

ha bir de bu link var..bazen giymediğim giyim ve kullanmadığım eşyaları birilerine vermekte zorlanıyorum cünkü cok fakirler olmasına ragmen kolayca ulaşmak,bulmak mümkün olmuyor.
http://www.losev.org.tr/duyurular/yardim.htm

1)Maden1907
2)Chatin
3)Serdar
4)Türkerr
5) Westi555
6) Vecctra
7) Calibra_ank
8) hk72
9) KaptaN55
10) ELM
11) ibrahim_
12) MRM
13) kustooo
14)

bi kaç önce gönüllü üye olmuştum netten ve düşünüyordum kan vermedik nası olcak diye...

İLLA Kİ VARIM!!!

bende yatırıcam bağışı..çok duygusallaştım yaa..yakın bi arkadaşımın bebeğini bu hastalıktan kaybettik o yüzden çok iyi anlıyorum :cry:

Arkadaşlar hepiniz çok ama çok sağolun!.. İyki varsınız.. Ben bundan çok uzun zaman önce tanıştım bu hastalıkla daha çocuktum ve çok sevdiğim bir arkadaşım kapıldı bu hastalığa ailesi mahvoldu aylarca hastanede başında beklediler yanına hiç gidemedim götürmediler daha ilkokuldaydım o zamanlar. Çok istedim bir kez bile göremedim önder'i o saatten sonra geçen aylarda yılbaşından önce dayımın eşinide kanserden kaybettiğimizde orda cenaze evinde bana bakan iki göz gördüm o kadar içimi sızlattıki anlatmakta bile güçlük çekiyorum sanki benim çok uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımdı!. Kardeşim yaşlarında bir çocuktu bana bakan o sırada annesi geldi yanına herkes ağlıyor baktımki annesi önder'in annesi oğluna sarıldı önderimle cennete buluşurlar dedi. Hıçkırıklara boğuldum o an o bana bakan ufaklık önderin kardeşiymiş yanlarına gitmek istedim bi an duraksadım! Kadını daha çok üzmek istemedim elbetteki beni bu kadar büyümüş görünce ağlıycaktı dayanamadım gittim, sarıldı boynuma mahvoldum bittim o an benim oğlumda senin kadar olcaktı şimdi dedi!.. Sonra yıllar boyunca aklıma gelmeyen bir anı anlattı bana!.. Biz önderle mahalle maçı yapmıştık o da çoraplarını ayakkabısının içine sokup ayakkabı dolabına koydu bende güldüm kıştı eldivenlerimide soktum oraya çocukluk işte,1 hafta sonra hastaneye kaldırdılar 3 ay sonra vefat etti, daha sonra vefat ettiğinde onlara gittim dolabın kapağını açtım önümde bir çift çorap birde eldiven vardı deli gibi ağlıyordum o anı hiç unutmadığını söyledi annesi düşündüm o an öyle üzülmüşümki çıkarmışım silmişim hayatımdan bende derin yaraları izleri var löseminin, hayatımda çok önemli bir yeri var bu hastalığın, bunu benimle paylaştığınız bu çabama destek olduğunuz için çok teşekkürederim!.. İYKİ VARSINIZ,, ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN BU HASTALIĞI

1)Maden1907
2)Chatin
3)Serdar
4)Türkerr
5) Westi555
6) Vecctra
7) Calibra_ank
8) hk72
9) KaptaN55
10) ELM
11) ibrahim_
12) MRM
13) kustooo
14)

Bu acıyı çeken nice ana babalardan bir tanesini dahi mutlu edebilirsek destek olabilirsek? Lütfen artıralım şu sayımızı!..

Son düzenleme:
1)Maden1907
2)Chatin
3)Serdar
4)Türkerr
5) Westi555
6) Vecctra
7) Calibra_ank
8) hk72
9) KaptaN55
10) ELM
11) ibrahim_67
12) MRM
13) kustooo
14)

Tarih için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar!.. 11 ağustostan sonrası 16sı olabilir !!!

ibrahim çok kötü oldum inan okurken:(..ALLAH kimsenin başına vermesin bu hastalığı:cry::cry:
1)Maden1907
2)Chatin
3)Serdar
4)Türkerr
5) Westi555
6) Vecctra
7) Calibra_ank
8) hk72
9) KaptaN55
10) ELM
11) ibrahim_67
12) MRM
13) kustooo
14)

1)Maden1907
2)Chatin

3)Serdar
4)Türkerr
5) Westi555
6) Vecctra
7) Calibra_ank
8) hk72
9) KaptaN55
10) ELM
11) ibrahim_67
12) MRM
13) kustooo
14)TmaC

her zaman her yerde :good::good:

İbrahim yarın yapsak şu işi ben birazdan Ankara ya yola çıkacamda :)

Geri