Opelim Net üyeleri Hangi Takimlarin Taraftari???

HANGİ TAKIMIN TARAFTARISINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    333
HSG' Alıntı:
var abim var hepsi var da uzatıp gerek yok polemiğe holiganlık duygularımı ortaya cıkarmak istemiyorum :) gercekten ciddiyim. güzel bi üyeligim var.. aracımı seviyorum.. suan susmamında tek sebebi bu..

hayırlı geceler

Yok ben de girmeyeceğim polemiğe, takılıyorum sadece.:D Ancak uyarayım, çıkar dememin sebebi önceki örneklerdir.İlla ki bir tatsızlık çıkar, demedi deme.O yüzden buna sebebiyet verecek en ufak bir neden bile yaratmamakta fayda var.
Dediğim gibi her zaman bekleriz alışverişe, her köşe başında var zaten bi tane, Galatasaray'lı olman Fenerbahçe ürünlerini almana engel değil, madem canın çekmiş gelmişsin, satmamazlık etmeyiz.:)

niye kızalımki ya siz biizm velinimetimizsiniz siz olmasanız biz nasıl her sene lige 6puan garanti başlarız :):):):):):)

forever FENERBAHÇE
never 6alatasaray

NASIL GELDİK BİR GÜN ÖYLE GİDECEĞİZ BEŞİKTAŞLI DOĞDUK BEŞİKTAŞLI ÖLECEĞİZ.........

06BB2655 için

Tekrarlama ihtiyacı duydum..

HSG' Alıntı:
güzel bi üyeligim var.. aracımı seviyorum.. suan susmamında tek sebebi bu..

yaa uzatmayalım cidden tamam normal takım fanatikliği bir yere kadar ama anti-fener söz konusu olunca ne galatsaraylılar ne beşiktaşlılar dayanabiliyor o yüzden hiçbirine gerek yok.:D for ewer opelim.net kardeşliği:D

cimbombomum sen cok yasa canım feda olsun sana....hıc bıseye degısmeyız senın sevgını bu dunyada.....oleeeeeeyyyy:)

Bir FENERBAHÇE li olarak , yukarıdaki resme bakarak gurur duydum harbiden.Ne kadar güzel ki ezeli rakip taraftarı bile bize alışverişe geliyor.
Bu hem türk futbolu hemde FENERBAHÇE için çok umut verici :) :alkis: :good: :pon:
Dostluk Forever...

saat 20:45 şampiyon .............................

Geri