Opelim Net üyeleri Hangi Takimlarin Taraftari???

HANGİ TAKIMIN TARAFTARISINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    333
yaa yapmayın arkadaşlar yaa ben demiştim size bu konuyu anti-fenerliliğe holiganlıga dönüştürmeyelim diye eses li sende hemen sil bence o linki saygı ve sevgi içerisinde tartısma acıldı olayı sova kavga ya dönüştürmeyelim yoksa konu cidden serkan başkan gelince kilitlenecek

evet arkadaşlar, boyle resimlere GERENK yok, hepimizde birçok resim ve video bol miktarda var ama seviye düşmesin, ortam gerilmesin diye koymuyoruz.herkesden de aynı anlayışı bekliyoruz.Kilitletmeyelim konuyu.
FB

We are the best Galatasaray

Fenersiz ve Beşiktaş sız da olmaz
olsa bi anlamı olmazdı cimbomun

cimbom fener b.taş tan herhangi birini düşünelim.
örn.cimbom... fener ve b.taş büyük olduğu için büyük
örn.btaş........cimbom ve fener büyük old.için büyük
......

böyle düşünelim ve de birbirimize saygı gösterelim.

LeVeLuP' Alıntı:
We are the best Galatasaray

Fenersiz ve Beşiktaş sız da olmaz
olsa bi anlamı olmazdı cimbomun

cimbom fener b.taş tan herhangi birini düşünelim.
örn.cimbom... fener ve b.taş büyük olduğu için büyük
örn.btaş........cimbom ve fener büyük old.için büyük
......

böyle düşünelim ve de birbirimize saygı gösterelim.
örneğin fenerbahçede g.saray ve beşiktaştan büyük olduğu için büyük demeyi unuttun sanırım :):):):)
yada içinden gelmedi:)

policeman' Alıntı:
Evet arkadaşlar aklıma böyle bir konu açmak geldi. Bakalım opelim netçiler en çok hangi takımın taraftarı öğrenelim. Ancak tüm sohbetlerimizde olduğu gibi yine dostane bir uyum içinde taraftar canavarı olmadan ve birbirimize laf atmadan güzel bir anket olması dileğiyle bu konuyu açıyorum.
HAYDİ BAKALIM KİM HANGİ TAKIMI TUTUYOR?????????:alkis:

Neden herkes tuttuğu takımın adını yazmakla yetinmiyor? Konuyu açan arkadaş kimin hangi takımı tuttuğunu merak etmiş.. En büyük şuymuş en büyük buymuş,biz 5 attık biz 8 attık yazıp ortamı germeye hiç gerek yok

Fb..

HSG' Alıntı:
Hepimiz Zaferiz
Hepimiz Rizeliyiz

2-1 :)

Anlamamız gereken "bi Rize kadar olamadık" mıdır?

Geri