opelime mimgaz taktırdım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan patates
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Nadir Opel veya dengi arabalar benzini bile seçiyor. Ben bir kaç şirket değiştirdikten sonra Opet'te karar kıldım, Ankara'da çalışırken Astra F'si olan bir arkadaşımın benzin istasyonlarından neler çektiğini iyi bilirim. Eski nesil araç derken Kuş serisi ve amerikanları kastetmiştim.

Nadir Opel veya dengi arabalar benzini bile seçiyor. Ben bir kaç şirket değiştirdikten sonra Opet'te karar kıldım, Ankara'da çalışırken Astra F'si olan bir arkadaşımın benzin istasyonlarından neler çektiğini iyi bilirim. Eski nesil araç derken Kuş serisi ve amerikanları kastetmiştim.

Evet abim senin dedin gibi bu kuş serisi araçlar da özellikle muazzam bir performans sağlıyor ama bizim araçların işi değil LPG bana göre öyle bence aracım olsun diyen biri ekonomik araçları tercih etmesi daha mantıklı.

LPG Candır bugün 99,60 TL ye depoyu fulledim kilometre 602,7' yi gösteriyordu.

günlük 30-35 km yol yapıyorum mecburen LPG kullanıyorum. Ama daha az yol yapsam yada gücüm yetse benzinden şaşmam.

zamanında mimgası bizede bayi çok methetmişti ve poloya taktırmıştım mimgas ama çok pişman oldum. sürekli ayara gitmekten bıkmıştık,birde her yerde bayisi yok en büyük sıkıntı o ayar için başka illere gidiyorduk. 10 liralık ayar için 50 liralık gaz yakıyorduk. bir daha mimgas kesinlikle taktırmam.keşke taktırmadan önce sorsaydınız, inşallah siz sorun yaşamazsınız.

zamanında mimgası bizede bayi çok methetmişti ve poloya taktırmıştım mimgas ama çok pişman oldum. sürekli ayara gitmekten bıkmıştık,birde her yerde bayisi yok en büyük sıkıntı o ayar için başka illere gidiyorduk. 10 liralık ayar için 50 liralık gaz yakıyorduk. bir daha mimgas kesinlikle taktırmam.keşke taktırmadan önce sorsaydınız, inşallah siz sorun yaşamazsınız.

valla servis olarak 5 dakika mesafede ama dur bakalım yaşayıp görücez hayırlısı herkeze benzin pahalı vede çok yakan araçlara biniyoruz mecbur lpg işde

herşeyi geçtim kafama takılan bir şey de şu olurya allah göstermesin arkadan çok sağlam bir darbe alsam ben lpg tankına ne olucak patlamıyormu bu şeyler gerçi o kadar kaza geçirenler var tüp kullanan lar ama patlama felan bir durum hiç duymadım ben ama ürkütücü bir durum yani

Patlamaz o kadar dandik değil zaten tanklar sadece 10 yıllık ömürleri var. 10 yıllık zaman dolduğunda değiştirmek gerek.

Patlamaz o kadar dandik değil zaten tanklar sadece 10 yıllık ömürleri var. 10 yıllık zaman dolduğunda değiştirmek gerek.

he iyi abi ne olur ne oolmaz dedik anlamadığımız bir şey zaten ben kullanıyorum bir problem yok bu arada yanlız arıza lambam hiç sönmedi ustada öyle demişti zaten 1000 bakımında ayarlicam ben daha yanmicak dedi bir ikincisi ise gaz dolumu boşmu göstergesi varya o kafasına göre takılıyor ilk takıldığından beri onada ayar vericem sorunsuz olucak diyoru bizimki bakalım :D

Ben bir taktırdım o lamba bir yanmaya başladı aradan beş yıllık zaman geçti hala yanmaya devam ediyor :D

valla abi yanarsa yansın umrumda da değil lambaya hiç de takmam ben lpg de problem olmasın da

Geri