opelinizi satsanız ne alırsınız???

kesinlikle alacağım araç mercedes 2000-2002 clk 200 kompressör zaten vectramı satarsamda işyerimde arkadaşımda var daha 40 bin km de. ilk sahibi onu alacağım :)

arkadaşlar araçımı yeni aldım borcu bitmesine daha 34 ay var. bitince birinci sırada jetta dsg 1.6 dizel geliyor arkasından bütçede müsait olursa insignia 2.0 dti geliyor belki 2016'da yeni kasaları gelir o zamana kadar ne arabalar çıkar ama sonuçta Alman olsun çamurdan olsun diyenlerdenim.

Vektra comforttan başkasını düşünemiyorum

ibrahim bey benim 30 liraya kadar imkanım olsa hiç düşünmeden eski aracıma dönerdim. 2004 model accord. 2,4 200 bg canavar ş.içi rtüketimi 13,7 lt yani vectradan bir farkı yok eğer 1,6 gibi b yaksın derseniz 2,0 exucutive modeli de mükemmeldir. bahsettiğiniz hız konfor genişlik de fazlasıyla var...ha bir de sorunsuzluk :)

geçen aracıma çok iy para verdiler ve satamadım kıyamadım...bende alırsam zaten kredi çekip alırım...yoksa param yok...;)ama vectrasızda yapamıyorum...sadece hoşuma gidiyor başka birşey yok...benim gözümde çoğu arabadab kat kat kat daha iy bir araba...bunu acaba hiç satmasamda bi 15 20 yıl sonra klasik diye binerim olmazsa...tarih olur...:);)

Son düzenleme:
2007 astraH CDTI Aracımı satsam aynı kasanın sunrooflusunu alırdım

Önceden C2 VTR kullandım 5 sene kadar. O yüzden sıcak bakıyorum, ayrıca test sürüşündede pek fena değildi. Ha kütük gibi bir araba o ayrı, yerde çakıl taşı olsa hissediyorsun ama yol tutuş falan oldukça iyiydi.

Geri