opelinizin bilmediğiniz özellikleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aopelr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arabayı çalıştırıyomuyuz peki sadece kontağamı takıyoruz?

Kontakdakı anahtarı cekın, selektor u 1 kere kendınıze cekın kapıyı kapatın butun ısıkları yanar arabanın sız aracı kıtleyene kadar..

hız uyarısına kontak açılıp kapatıldıktan sonra silecek ve sinyak kolunu çekip bekleyin gelen uyar sesinden sonra sol kol ile hız uyarısını bulun sağ kolu aşağı yukarı oynatarak 10'ar olarak seçiliyor.Benim 140kmde Anında kemer uyarısı gibi bir ses geliyor :D

Birde araç çalışırken km sıfırlama tuşuna 3kere kısa 4.de uyarı gelene kadar basın sonra tektek basarak ilerleyin(bir çok rakam var ama ne işe yaradığını anlamadım) 4-5 basıştan sonra dijital km ve devir göstergesi geliyor ;)

Son düzenleme:
hız uyarısına kontak açılıp kapatıldıktan sonra silecek ve sinyak kolunu çekip bekleyin gelen uyar sesinden sonra sol kol ile hız uyarısını bulun sağ kolu aşağı yukarı oynatarak 10'ar olarak seçiliyor.Benim 140kmde Anında kemer uyarısı gibi bir ses geliyor :D

Birde araç çalışırken km sıfırlama tuşuna 3kere kısa 4.de uyarı gelene kadar basın sonra tektek basarak ilerleyin(bir çok rakam var ama ne işe yaradığını anlamadım) 4-5 basıştan sonra dijital km ve devir göstergesi geliyor ;)

Bakalım sagolasın denıycem dedıklerını :)

Dediklerim Corsa D için geçerli umarım Astrada da olur :D

darkmagic' bugun baktım arka 2 kapıda dedıgın olay varmıs tamamdır :D kırmızı dikdörtgen bır delık anahtarı takıp cevırınce kapı ıcerden acılmıyor ...

Geri