Opelinizle Hiç Yolda Kaldiniz Mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan torsion
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2005 orsa cdti ile kaldık manisa sabuncubeli yokuşunda (izmirliler orayı bilir :) ) arabada beş kişiydik ve 4. viteste giderken arabadan dumanlar cıktı biraz bekledik sonra devamettik servise götürdük ama bişi bulamadılar tabi rabanın sucu yok bence 75 beygir araba orada okadar kişi gene iyi motoru yakmadık

çekmeköy yol ayrımında (otobanda) kaldım yolda su deposumu ne delinmiş hemde sol şeritte kalmıştım hava buz gibiydi arabanın motoru havaya uçacak diye çok korkmuştum arabanın içinden inip bayağı bi uzağa gitmiştim bi taraftanda son sürat gelen arabalar arabama vurmasın diye dua ediyordum allahtan imdadıma çabuk yetiştiler..::)

Son düzenleme:
2 sene önce nişanlımın astra H' ıyla yolda kalmıştık ama kar yağışı öyle yoğunduki, aracın çamurluk ile lastikleri arasına dolan kar sebebiyle bi benzin istasyonuna sığınmak zorunda kalmıştık. Yolda bırakmadı yani biz durmak zorunda kaldık :) Güzergah kars-ardahan arasıydı.. Allah ım neydi ya, hala unutamıyorum. Kardan yol öyle kapanmıştıki, beyazın dışında başka bi renk yok ve yol kenarlarındaki sizin yolun dışına çıkmamanız için yolu belli eden kırmızı boyalı direkler bile kara gömülmüştü, ara sıra yol dışına çıktığımız da olmuştu.. :(
üffff, amma konuştum be, çenem düştü :)

sende tam yolunda kalmışsın be fatih ben askerliğimi karsta yaptım bilirim karını soğuğunu geçmiş olsun :)

bende pendik kartal arasında sahilde kaldım arkadaşla oturuyoduk farları açık unutmuşum arabayıda stop etmiştim akü bitmiş araba çalışmamıştı :D

Çok şükür 2 yıldır kalmamıştık,Bu akşam çalıştı 2 dk sonra stop etti :) öylece oldugu yerde bıraktık bakalım yarın ne olacak :D

Yolda değil ama ofiste bıraktı :D Şarj dinamosu bozulmuştu, evden işe kadar aküyle gelmişim, akşama kadar akü tamamen boşalmıştı.

hemen hemen arızalar aynı bizim hatalarımızdan dolayı ya akü bitmesi ya benzin bitmesi demekki opellerimiz bizi yolda üzmüyo :) 2001 astra elegance ım var bakımlarını zamanında yaptırıyorum hiçbi sıkıntım olmadı uzun yolda yaptım kısa mesafede trafikte saatlercede kaldım 2004 astra njoy kuzenimin arabasıyla 1500 km yaptım hiç durmadan canavar gibi hiçbi sorun yoktu.

35000 km yaptım ama allaha şükür tık demedi...

Geri