Opeller De Yağ Kaçakları Ve Yağ Kaçak Önleyici

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eyvallah bugün yine aracın altına baktım ama yağ görünmüyor. Sanırım o -22 derecenin etkisi oldu sanki. Normal de pek kaçak filan olmazdı benim araba da ama maşallah bu yıl da soğuk Ankara da tavan yaptı.

soğukta sertleşip kaçırmış olabilir abi dediğin gibi. baktın devam ediyo alıp kullanırsın bundan. liqui moly gerçekten kaliteli bir marka.

soğukta sertleşip kaçırmış olabilir abi dediğin gibi. baktın devam ediyo alıp kullanırsın bundan. liqui moly gerçekten kaliteli bir marka.

Elimden geldiği kadar çok dikkat ederim. Ama işte arada böyle kıl tüy işler aslında benim canımı fazla fazla sıkıyor. Şimdi ben böyle yapınca aslında kendim de sorun arar oldu. Bazı araçlara bakıyorum benim yağ kaçağı dediğim olay çölde kum tanesi kadar adamın arabası var resmen yağdan görünmüyor ama adam mutlu işte ben böyle olamıyorum. Benim işim temiz olacak. Ben temiz iş seviyorum çünkü.

Elimden geldiği kadar çok dikkat ederim. Ama işte arada böyle kıl tüy işler aslında benim canımı fazla fazla sıkıyor. Şimdi ben böyle yapınca aslında kendim de sorun arar oldu. Bazı araçlara bakıyorum benim yağ kaçağı dediğim olay çölde kum tanesi kadar adamın arabası var resmen yağdan görünmüyor ama adam mutlu işte ben böyle olamıyorum. Benim işim temiz olacak. Ben temiz iş seviyorum çünkü.

temiz iş iyi güzelde cepte para kafada saç bırakmaz abi... huydur anlıyorum azcık bendede var ama hakkaten bazı konularda geniş olabilmekte sağlık maddiyat açısından fayda var

temiz iş iyi güzelde cepte para kafada saç bırakmaz abi... huydur anlıyorum azcık bendede var ama hakkaten bazı konularda geniş olabilmekte sağlık maddiyat açısından fayda var

Para konusunu hiç sorma ya :) duman oldum resmen hehe ama işin garip bir kısmı var oda şöyle yola çıkınca su gibi akması yok mu? İşte o zaman diyorsun ulan para harcasam da opel araba diyorsun :D

Arkadaşlar tekrar merhaba.. Şu uyanık ustalara gerçekten dikkat edin işten anlamayan ve kendince uyanık. Bugün bi tavsiyeyle baska ustaya gittim. Durumu iyice anlattım kaldırdı arabayı güzelce inceledi 1 saate iş tamam dedi. Tamam dedim yaptı iyice izledm de iki yerde kaçağı buldu halletti ve malzeme dahil 90 gitti. Gerçekten sözde uyanık 'ustalara' dikkat edin.

Arkadaşlar tekrar merhaba.. Şu uyanık ustalara gerçekten dikkat edin işten anlamayan ve kendince uyanık. Bugün bi tavsiyeyle baska ustaya gittim. Durumu iyice anlattım kaldırdı arabayı güzelce inceledi 1 saate iş tamam dedi. Tamam dedim yaptı iyice izledm de iki yerde kaçağı buldu halletti ve malzeme dahil 90 gitti. Gerçekten sözde uyanık 'ustalara' dikkat edin.
İşin güzel yanı sorunun çözülmesi o kadar emek o kadar zaman ama buna karşın sorun çözülmüyor ise işte can sıkıcı yer orası .

İşin güzel yanı sorunun çözülmesi o kadar emek o kadar zaman ama buna karşın sorun çözülmüyor ise işte can sıkıcı yer orası .

Abi şükür şimdilik hallolmuş gibi inşallah sorun çıkarmaz tekrar bu konuda..

Merhaba kardeşim sanırım motorun alt tarafında bir kaçak vardı peki götürmüş olduğun usta ne gibi bir uygulama yaptı detaylı anlatabilirseb seviniriz forum üyeleri olarak şöyleki benim gibi iyi bir usta bulamayanlara karşı en azından ustaya gittiğimizde fikir verebiliriz.Yorumun için teşekkür ederim şimdiden.

Abi şükür şimdilik hallolmuş gibi inşallah sorun çıkarmaz tekrar bu konuda..

Bende yağ değişimi zamanına kadar bekleyeceğim bakacağım yine yağ gelir ise conta yağ değişimi komple yapacağım ondan sonra da Allah kerim artık.

Benim arabada da yağ kaçağı var. Hem alttan hem üstten. Alttan krank keçesinden sanırım. Üsttende eco falan yazan kapağın altlarından her yere yağ atıyor. Soruyorum bunlar yapar diyorlar. Motoru yeni yaptırdım sanırım orasını burasını sıkarken tam denkgetiremedi usta. Keçesi contası para değil ama bildiğim kadarıyla neredeyse motorun inmesi gerekiyor. Üstten yağ eklettim ustaya 2 litre kadar yağ gitmiş. Bende bu ürünlerden kullanayım diyorum. Belki bir miktar fayda eder.

Geri