Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

çellocu link' Alıntı:
Foruma yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz. inanın çok faydalı bir forum, aracımı dün teslim aldım, servis elemanı arabayı tanıtmaya başladığında ben ona bir iki şey söyledim, abi sana anlatmaya gerek yokmuş zaten dedi  :)
ne dedin birader :D

Yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz dileklerimle

Ben foruma ilk üye olduğumda 2 ya da 3 kişi "Hoş geldin" demişti, bakıyorum yeni üyeler bu açıdan çok şanslı. Tekrardan mı üye olsam ne:)

Hoş geldiniz Sn. ozkanc :)

Ben Ankaradan Barış Kasım 2010 da 2011 model bir astra j 1.4 140 Hp Cosmo aldım. Onunla ilgili sorunlarım var.

Sn. Skydivingbaris,

Foruma hoş geldiniz.

Sorunlarınız tam olarak nedir bilmiyorum ama ilgili konu başlıklarını inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Forumdaki herkes de bildiği kadarıyla size yardımcı olacaktır.

Keyifli forumlar.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?board=1.0

yukarıdaki link altında "yeni konu" sekmesine tıklayarak sorunlarınızı forum üyeleri ile paylaşabilirsiniz.

Herkese Merhaba,
Ben İstanbul'dan Sercan. 25 yaşındayım İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul yeditepe üniversitesi 2010 işletme mezunuyum.Forumda yazmasam bile uzun zamandan beri takip ediyorum, aynı şekilde donanımhaberi de takip ediyorum. Araç sipariş etmeme çok az bir süre kala , fikir edinmek açısından forumu takip etmeye başladım.
Saygılar...

Hoşgeldiniz Sercan Bey
Umarım sizin için en iyi astrayı seçer ve araca kavuşursunuz
Kefiyli forumlar diliyorum

hoşgeldiniz sn.sercan

yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

ben oktay şenay 32 yaşındayım ankara etlikte oturuyorum evliyim ve 2 aylık bir oğlum var .ostimde medikal bir firmada üretim müdürlüğü yapıyorum.
astra j alma adayıyım inşallah bu ayın 23 gibi gelecek araba.şunuda atlamdan geçemeyeceğim formda emeği geçen herkese teşekkürler emeğinize sağlık arkadaşlar.

Geri