Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

ortalama yakıt tüketiminiz nedir peki jackdaniels
yakıt göstergesinde hata payı olacağını zannetmiyorum, yol bilgisayarında kalan yol km olarak tam anlamıyla olmasada
gösteriyor onunla karşılaştırdınız mı peki?

Yeni katılan arkadaşlar,

Aramıza hoş geldiniz.

ortalama yakıt tüketimi 8.7 şuan.. ilk deponun yarısını biraz geçmiş durumdayım..387 km

jackdaniels81 link' Alıntı:
ortalama yakıt tüketimi 8.7 şuan.. ilk deponun yarısını biraz geçmiş durumdayım..387 km

ilk depoda 9 litreye kadar normal olabileceğini düşünüyorum. Emin olun o rakam düşecektir...

jackdaniels81 link' Alıntı:
arkadaşlar,cuma günü teslim aldım aracımı ve içinden çıkmak gelmiyor içimden... agresif oluşu istanbul trafiğinde zaman zaman sıkıntı yaşatsada gayet net tepkiler vermesi beni mest etti diyebilirim. bu arada bir soru sormak istiyorum..yakıt deposu v şeklinde mi ve eğer öyleyse yakıt göstergesinde ölçme hatası mümkün mü.. yani yarıya kadar yavaş sonra hızlı azalma olur mu? yarım depodayım şuan ve beklentim yarım depo ile 250 km iken şuan 357 km yapmış durumdayım ve üstelik sarıyer-beşiktaş-zincirlikuyu-maslak hattı. yani trafik varken ve geceleri e-5 hız için.. ne dersiniz yakıt konusunda bu duruma?
aracınız hayırlı olsun kardeşim nerde oturuyorsunuz

Lorenzo Von Matterhorn link' Alıntı:
[quote author=jackdaniels81 link=topic=2.msg20564#msg20564 date=1301496510]

ilk depoda 9 litreye kadar normal olabileceğini düşünüyorum. Emin olun o rakam düşecektir...
[/quote]
ilk depoyu 17lt ortalama ile geçtim ilk şahsen ilk depoda herşey normal :)

selam dostlar ben yaklaşık 2 aydır üye olmuştum ama internetten uzak bi yerdeydim artık daha aktif olmaya çalışacam herkese iyi forumlar diliyorum kalın sağlıcakla // ayrıca mükemmel konu başlıkları ve detaylı konu anlatımından dolayı administrator ümüze teşekkür ediyorum

hoşgeldiniz sn mustea1515

astraowner link' Alıntı:
[quote author=Lorenzo Von Matterhorn link=topic=2.msg20635#msg20635 date=1301503254]
[quote author=jackdaniels81 link=topic=2.msg20564#msg20564 date=1301496510]

[/quote]
ilk depoyu 17lt ortalama ile geçtim ilk şahsen ilk depoda herşey normal :)
[/quote]
14alkiss tadını baya çıkartmış olmalısınız aracın :) ilk depoda ekonomi yapmayı düşünmemekte gayet normal... keyifli sürüşler :)

Geri