Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

hoşgeldiniz aramıza sn. poyraz keyifli forumlar dilerim.

Selam arkadaşlar. Adım Fatih, ևevre Yüksek Mühendisiyim. 34 yaşındayım, evliyim ve 3 aylık bir oğlum var. 2003 Aralıktan beridir Opel Corsa 1.4 Twinport  Enjoy (Spor paketli) sahibiyim. Ama artık corsa ya sığamaz olduk (malum çocuk ve eşyaları). Artık bir üst sınıfa geçme vaktidir dedik ve Yeni Opel Astra 1.4 140 BG Sport Active Select bir otomobil aldım. Otomobilimi haftaya cumartesi teslim almaya gidiyorum. ևok heyecanlıyım. Hiç otomatik vites kullanmadım. Kullananlar varsa bilgi verebilir mi?

Oğlunuzu allah bağışlasın aracınız hayırlı ugurlu olsun allah kazasız belasız binmek nasip eylesin aramıza hoş geldinz iyi forumlar diliyorum size...

Poyraz link' Alıntı:
Herkese selam
Ben Denizli den Poyraz.Yeni Astram için gün sayıyorum.15-20 nisan arası gibi gelir inşallah. Bilgi paylaşımı için çok güzel bi site.Teşekkür ederim....

hoşgeldiniz..

Conqueror55 link' Alıntı:
Selam arkadaşlar. Adım Fatih, ևevre Yüksek Mühendisiyim. 34 yaşındayım, evliyim ve 3 aylık bir oğlum var. 2003 Aralıktan beridir Opel Corsa 1.4 Twinport  Enjoy (Spor paketli) sahibiyim. Ama artık corsa ya sığamaz olduk (malum çocuk ve eşyaları). Artık bir üst sınıfa geçme vaktidir dedik ve Yeni Opel Astra 1.4 140 BG Sport Active Select bir otomobil aldım. Otomobilimi haftaya cumartesi teslim almaya gidiyorum. ևok heyecanlıyım. Hiç otomatik vites kullanmadım. Kullananlar varsa bilgi verebilir mi?

Hoşgeldiniz Fatih bey. Aracınız hayırlı olsun.

Sn. Conqueror55,

Foruma hoş geldiniz. Aracınız da hayırlı olsun :)

Ben de bir arkadaşım için yakın zamanda bir 1.4T Active Select sipariş edeceğim bugün kü %2'lik zamlardan sonra :)

İzlenimlerinizi bekliyorum.

Hayırdır ne zammı?Otomobillere zam mı geldi? Valla tam zamanında almışım demekki:)

Conqueror55 link' Alıntı:
Hayırdır ne zammı?Otomobillere zam mı geldi? Valla tam zamanında almışım demekki:)

muhakkak sanada yansıtmıslardır ne kadara aldınız aracınızı nisan ayında faturası kesilen tüm araclar zamlı  31agryyy

Arkadaşlar bazı bayiler 1 nisan zammını çok önceden biliyorlardı. yansıtmış olabilirler.

1 nisanda %1,5 ile 3 arasında zam bekleniyordu. 1100TL civarında zam gelmiş (%2).

Geri