Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Benim faturam kesilmişti. Plakamı ve ruhsatımı kendim çıkarttım. Fatura elimde :) Yırttık anlayacağınız. Ama bana bayi söylemişti nisan ayında zam gelecek diye...

Ben aracı 47750'ye aldım. Kasko hariç herşey dahil. Nasıl fiyat ???

Conqueror55 link' Alıntı:
Benim faturam kesilmişti. Plakamı ve ruhsatımı kendim çıkarttım. Fatura elimde :) Yırttık anlayacağınız. Ama bana bayi söylemişti nisan ayında zam gelecek diye...

Benim aldığım yer niye yapmadı bana bunu napayım ben bunları ya neskardan almadık gittik istanbuldan aldık neymiş uygun fiyat pişman oldum ya lanet olsun adalara bak keyiflerini göre iş yapıyorlar ne kadar zamandır bekliyorum ve zamlı alacağım yok böyle saçmalık lanet olsun gercekten arabaya tam ısınıyorum bidaha soğuyorum hakkımda hayırlısı ben bayiiye gidip ortalığı karıstırmassam iyidir battle_Teroriste madd 31agryyy

İstanbuldaki bayiler ben aracımı alırkende yaklaşık1500-2000 lira arası fazla söylüyorlardı.

Ben aracı 47750'ye aldım. Kasko hariç herşey dahil. Nasıl fiyat ???

biraz fazla gibi geldi bana ben imzamdaki aracı 52ye aldım

3-4 bayiye sordum. En uygunu buydu. Siz nerden aldınız.?

kimi sorduğunuzu tam anlamadım ama eğer bensem

İstanbul Erpaş tan aldım bu perşembe teslim alıcaz

Selam arkadaşlar. Adım Fatih, ևevre Yüksek Mühendisiyim. 34 yaşındayım, evliyim ve 3 aylık bir oğlum var. 2003 Aralıktan beridir Opel Corsa 1.4 Twinport  Enjoy (Spor paketli) sahibiyim. Ama artık corsa ya sığamaz olduk (malum çocuk ve eşyaları). Artık bir üst sınıfa geçme vaktidir dedik ve Yeni Opel Astra 1.4 140 BG Sport Active Select bir otomobil aldım. Otomobilimi haftaya cumartesi teslim almaya gidiyorum. ևok heyecanlıyım. Hiç otomatik vites kullanmadım. Kullananlar varsa bilgi verebilir mi?

sn conqueror 55, sanki kendi geçmişimi okudum yazınızda. bende de 2004 corsa 1.4 sport twinport vardı. biz de sıgmadık bebisten sonra.. askerden gelince de hemen astra dizel aldım... kesinlikle otomatik vites kullanımı çok zevkli... astraya bindiginizde ise 3 sınıf atlamış gibi olacaksınız. tekrar hayırlı olsun

trk_187 link' Alıntı:
[quote author=Conqueror55 link=topic=2.msg21502#msg21502 date=1301684652]
Selam arkadaşlar. Adım Fatih, ևevre Yüksek Mühendisiyim. 34 yaşındayım, evliyim ve 3 aylık bir oğlum var. 2003 Aralıktan beridir Opel Corsa 1.4 Twinport  Enjoy (Spor paketli) sahibiyim. Ama artık corsa ya sığamaz olduk (malum çocuk ve eşyaları). Artık bir üst sınıfa geçme vaktidir dedik ve Yeni Opel Astra 1.4 140 BG Sport Active Select bir otomobil aldım. Otomobilimi haftaya cumartesi teslim almaya gidiyorum. ևok heyecanlıyım. Hiç otomatik vites kullanmadım. Kullananlar varsa bilgi verebilir mi?

sn conqueror 55, sanki kendi geçmişimi okudum yazınızda. bende de 2004 corsa 1.4 sport twinport vardı. biz de sıgmadık bebisten sonra.. askerden gelince de hemen astra dizel aldım... kesinlikle otomatik vites kullanımı çok zevkli... astraya bindiginizde ise 3 sınıf atlamış gibi olacaksınız. tekrar hayırlı olsun
[/quote]

ևok teşekkürler kardeşim. Sende kazasız belasız kullanırsın aracını inşallah...

Geri