Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

berkay bey hoşgeldiniz. siparişi şimdiden verin siz temmuza araba hazır olur

teşekkür ederim ilginize..siparişi verdim aslında sport versiyona sunroof ekletmiştim ama bugun stil paketi olayı açıklanınca işler değişti yarın bayiyi arıcam:) aracıma kavuşmak için şafak sayıyoruz artık:)

herkese iyi akşamlar iyi forumlar dilerim.
ben de 10 gün önce 1.4 140 hp cosmo active select aldım
araçta başka donanım yok. sunroof ve navigasyon çok istemiştim ama ellerinde sadece bu vardı. ben de olsun dedim astra olsun da gerisi teferruat dedim ve aldım iyiki de almışım gerçekten çok memnumun...

arkadaşlar bu arada ben antalyada ikamet etmekteyim...
beden eğitimi öğretmeniyim.
yaşım 30 evliyim,15 aylık bir oğlum var

hoşgeldiniz arkadaşlar, araçlarınız hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın.

kadircal link' Alıntı:
herkese iyi akşamlar iyi forumlar dilerim.
ben de 10 gün önce 1.4 140 hp cosmo active select aldım
araçta başka donanım yok. sunroof ve navigasyon çok istemiştim ama ellerinde sadece bu vardı. ben de olsun dedim astra olsun da gerisi teferruat dedim ve aldım iyiki de almışım gerçekten çok memnumun...
hoşgeldiniz sn.kadircal
aracınız hayırlı uğurlu olsun

FORUMUNUZA YENİ KATILAN BİRİYİM HERKESE MERHABA FORUMA KÜTAHYA TAVŞANLIDAN KATILIYORUM:)

istanbulda  yaşıyorum  çalışıyorum,biran önce tecrübeli bir şöför olmak için can atıyorum.. lşanslı görüyorum kendimi opel gibi bir arabada araba kullanmayı öğreneceğim:))tabi araba nekadar şanslı bilemiyorum 011zaa

çok ama çok güzel bir araba kasasına bayılıyoruuumm dancee
içi ayrı dışı ayrı güzel... special_prayerarabada bilmediğimiz tonla şey var...zamanla hepsini keyfine vararak öğreneceğiz..ama siyah olmasının dezavantajı şimdiden belli..özellikle kapılardan kir akıyor...uyyyyyy olsun silerim ben onu...
special_Partyman

ag_tasarim link' Alıntı:
istanbulda  yaşıyorum evliyim çalışıyorum,biran önce tecrübeli bir şöför olmak için can atıyorum.. steeringwheelşanslı görüyorum kendimi opel gibi bir arabada araba kullanmayı öğreneceğim:))tabi araba nekadar şanslı bilemiyorum 011zaa

içi ayrı dışı ayrı güzel... special_prayerarabada bilmediğimiz tonla şey var...zamanla hepsini keyfine vararak öğreneceğiz..ama siyah olmasının dezavantajı şimdiden belli..özellikle kapılardan kir akıyor...uyyyyyy olsun silerim ben onu...
special_Partyman
hoş geldiniz ,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

ag_tasarim link' Alıntı:
istanbulda  yaşıyorum evliyim çalışıyorum,biran önce tecrübeli bir şöför olmak için can atıyorum.. steeringwheelşanslı görüyorum kendimi opel gibi bir arabada araba kullanmayı öğreneceğim:))tabi araba nekadar şanslı bilemiyorum 011zaa

special_Partyman
sana hayırlı olsun ALLAH kazabela vermesin arabayada bu zor günleri için sabır ve metanet diliyorum:)

Geri