Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

ag_tasarim link' Alıntı:
istanbulda  yaşıyorum evliyim çalışıyorum,biran önce tecrübeli bir şöför olmak için can atıyorum.. steeringwheelşanslı görüyorum kendimi opel gibi bir arabada araba kullanmayı öğreneceğim:))tabi araba nekadar şanslı bilemiyorum 011zaa

çok ama çok güzel bir araba kasasına bayılıyoruuumm dancee
içi ayrı dışı ayrı güzel... special_prayerarabada bilmediğimiz tonla şey var...zamanla hepsini keyfine vararak öğreneceğiz..ama siyah olmasının dezavantajı şimdiden belli..özellikle kapılardan kir akıyor...uyyyyyy olsun silerim ben onu...
special_Partyman
Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

hoşgeldiniz sn.ag_tasarim

aracınız hayırlı uğurlu olsun sn.kadircal hoşgeldiniz

semihogutcu link' Alıntı:
FORUMUNUZA YENİ KATILAN BİRİYİM HERKESE MERHABA FORUMA KÜTAHYA TAVŞANLIDAN KATILIYORUM:)

hoşgeldiniz. harmancık yolu düzelti mi acaba?

ag_tasarim link' Alıntı:
istanbulda  yaşıyorum evliyim çalışıyorum,biran önce tecrübeli bir şöför olmak için can atıyorum.. steeringwheelşanslı görüyorum kendimi opel gibi bir arabada araba kullanmayı öğreneceğim:))tabi araba nekadar şanslı bilemiyorum 011zaa

çok ama çok güzel bir araba kasasına bayılıyoruuumm dancee
içi ayrı dışı ayrı güzel... special_prayerarabada bilmediğimiz tonla şey var...zamanla hepsini keyfine vararak öğreneceğiz..ama siyah olmasının dezavantajı şimdiden belli..özellikle kapılardan kir akıyor...uyyyyyy olsun silerim ben onu...
special_Partyman

hoşgeldiniz foruma. arabayı zor günler bekliyor desenize. benim eşim de yeni öğreniyor içim gidiyor valla

hoşbulduk tekrardan yok erdem daha düzeltiliyo yol çalışmaları:)

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim.

Selamlar,

Ben İstanbul Ataşehirden Kerem. Öncelikle forumda emeği geçen herkese teşekkürler..Aslında uzun süredir DH forumdan da takip ediyorum sizleri ancak işlerimin yoğunluğu nedeniyle buraya ancak üye olabildim. Malum bankacılık işte..Soracak bir sürü sorum verecek de pek çok yanıtım var :) Herkese keyifli forumlar diliyorum...

Hoşgelniz Sn.Kerem bey.Umarım forumumuzda keyifli vakit geçirip güzel paylaşımlarda bulunursunuz...Sorularınızda cevap bulabileceğiniz bir yer olarak görüyorum.. :)...

hoş geldiniz inferno..

Geri