Oper Corsa C Düşünüyorum bilgiye ihtiyacım var

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Storm359
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
e bende 2 tane e36 m oldu...
320 cabrio düz vites ti...12 litre yakıyordu,328 otomatik 4 kapıydı 12-12,5 litre :)

Valla Hocam Performans ve tork İstiyorsan Kesinlikle Turbo Dizel. Sanayide Mevlüt Abi Bir araba Turbo Dizel ve kYazılımlıysa Korkucan Diyordu.

Benzinli model alma planınız varsa 1.4 ecotec, yada 1.4 Twinport her ikiside gayet iyi performansa sahip. Sıralı lpg ile kullanımda ise çokta ekonomik.

1.4 olabilir ecotec motorlar zaten az yakımıyla meşhur motorlar araştırdım baya lpg olayına girmeyi düşünmüyorum neden dersen yurt dışından alıcam aracı 6 ay orda 6 burda o yüzden sıcak bakmıyorum

bende aynı düşüncedeyim.
ben çok vectra 2.0 sahibi gördüm 1.6 vectradan az yakan.
motor büyük diye çok yakar demeyim. araç ağırlığına bağlı olarak büyük motorlar bazan daha rahat çalışıp az yakıt harcarlar.

Evet dediğiniz doğru.

e bende 2 tane e36 m oldu...
320 cabrio düz vites ti...12 litre yakıyordu,328 otomatik 4 kapıydı 12-12,5 litre :)
Petrol ofisi arkadan geziyor herhalde kardeş :)

Valla Hocam Performans ve tork İstiyorsan Kesinlikle Turbo Dizel. Sanayide Mevlüt Abi Bir araba Turbo Dizel ve kYazılımlıysa Korkucan Diyordu.
Dizel aracı pek sevmiyorum usta ben

1.4 olabilir ecotec motorlar zaten az yakımıyla meşhur motorlar araştırdım baya lpg olayına girmeyi düşünmüyorum neden dersen yurt dışından alıcam aracı 6 ay orda 6 burda o yüzden sıcak bakmıyorum

Evet dediğiniz doğru.

Petrol ofisi arkadan geziyor herhalde kardeş :)

Dizel aracı pek sevmiyorum usta ben

Benzinliye DevaM..

nerde bu adam akşam konuşalım bu konu hakkında

nerde bu adam akşam konuşalım bu konu hakkında

Eski Sanayide Mert Opel.. Daha Önceden Vectra götürüyordu bi abi. Öyle Tanıştık O tasiye Etti Corsa 17. DTI

Cevaplarınız için teşekkürler dizele karşı sempatim yok o yüzden vazgeçmil bulunuyorum corsadan 1.2 motor işimi görmez

Geri