Orjinal Mercekli+Bonnet' li Astra Coupe Bertone

abi şerbete gerek yok kuru baklavanın özelliği o bi ye bidaha isteyeceksin :) tadı damağında kalacak :D

sarper yedikten sonra chiplenmiş motoruyla oynanmış araba gibi oluyosun kanka düz duvar aflan dinlemiyosun :D

oo mesir macunu süper kansızlığa tansiyona iktidarsızlığa bire bir :D geçenlerde manisadan dönüşte almıştım sabah akşam bi kaşık atıyodum :D

Ben on sekilde değilde su sekilde daha sık durucagını düşünüyorum o pek göstermiyor camla birleşik olduğu için.Fakat fiyatları pahalı 150-200 tl arası.Bu arada uygun fiyata tedarik edebiliyorsak abi beraber alalım.

gri3s.jpg

oo mesir macunu süper kansızlığa tansiyona iktidarsızlığa bire bir :D geçenlerde manisadan dönüşte almıştım sabah akşam bi kaşık atıyodum :D

manisadan dönüşte keşke haberleşseydik.görüşme fırsatımız olurdu belki.

fatih boşver böyle daha güzel duruo .sade kalsın

manisadan dönüşte keşke haberleşseydik.görüşme fırsatımız olurdu belki.

fatih boşver böyle daha güzel duruo .sade kalsın

sarper söyledide işten güçten kafamı kaldıramadımki turgutludaydık 10 gün kaldık sabah hastane akşam otel işimiz 6 da bitti dirke yola çıktık hiç durmadık bile geleceğimiz gün inş. başka zaman artık bi kolumuz turgutluda :)

patron gerçekten güzel yakışmış şimdi daha zarif olmuş aracın.arada maltepe sahil migros göbekte görüyorum begeniyorum aracını.biş soracagım sorması ayıp ne kadara mal oldu bunlar ...

Geri