Otomatik Cam Kapama

se_dalkilinc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakdaşlar Opel Astra 1.3 cdti aldım ve dün sonunda geldi arabam. fakat merkezi kilitten kapama tuşuna 5 saniye basılı tuttuğum zaman arabanın camları kapanmıyor. bunun bir ayarı var mı? aracı sıfır aldım bilgilerinize.

aracın içindeki merkezi kilit tuşundanmı bahsediyorsun yoksa kumandanın üstündeki kapama tuşundan mı? normalde kumandanın kapı kapatma tuşunu basıp basılı tutman gerekiyor.ilk basışta kapılar kapanıyor hemen ardından basıp basılı tutarsan camlar kapanıyor. aracın yakınında olmazsan çalışmayabiliyor...açarkende açma tuşunu aynı şekilde kullanıyorsun.

Son düzenleme:
aracın içindeki merkezi kilit tuşundanmı bahsediyorsun yoksa kumandanın üstündeki kapama tuşundan mı? normalde kumandanın kapı kapatma tuşunu basıp basılı tutman gerekiyor.ilk basışta kapılar kapanıyor hemen ardından basıp basılı tutarsan camlar kapanıyor. aracın yakınında olmazsan çalışmayabiliyor...açarkende açma tuşunu aynı şekilde kullanıyorsun.

merkezi kilitten basılı tutulduğunda kapanmıyor.

yazmış olmasan da aracın içindeki merkezi kilit tuşundan bahsettiğini düşünüyorum ve böyle bir fonksiyon olduğunu zannetmiyorum...sonuçta sol tarafındaki kapı kolundaki tuşlardan hepsini kapatıp açabiliyorken ne gerek var.? yine de kontrol edeceğim.

uzaktan kumandanın tuşlarını kullanarak cam açma kapama yapabilirsin.içerdeki merkezi kilit tuşunun böyle bir fonksiyonu yok.

Corsa D'lerde kumanda da ki açma tuşuna basılı tutunca camlar açılıyor mu peki ?(kapandığını biliyorum)

bende anahtardan basili tutunca olmuyodu alarm taktirmistim ondan sonra olmustu

bende oluyor.

Kapanması şöyle: Bir kere basın bırakın kilitleyin.Sonra bir defa daha basın (basılı tutun).Biraz bekleyin kapanacaktır.

Açarkende aynı şekilde yapın, tüm camlar aşağı iner.

bende oluyor.

Kapanması şöyle: Bir kere basın bırakın kilitleyin.Sonra bir defa daha basın (basılı tutun).Biraz bekleyin kapanacaktır.

Açarkende aynı şekilde yapın, tüm camlar aşağı iner.

teşekkür ederim.

Geri