Otomatik vites sevenler derneği

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camı mı değiştireceksin abi_? çürüğüde yaptırıyorsun demi_?yan tarafta yaptırdım işçilik güzel.boya solar diyorlar ya hiç bi ton farkına rastlamadım boyanan we boyanmayan yer arasında

yok değiştircekmiş gibi hazırlık yapıcam. kırılmalarda sorumluluk almıyorlar biliyorsun.

pyrhell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı araçdan daha önce sürdüysen onda yoksa (manuel yada otomatik) senin araçda sorun vardır.
sanırım araban lpg li yada kar lastiği takılı. lastiğin havası çokmu bi bak.

cevap klasik oldu diyen arkadaşlara şunu söleyim. kimileri getzden veya eradan mercedes olmasını istiyorlar. çok tanık olduğum bir hususdur. o yüzden böyle yazmak zorunda kaldım.

hayır tup ve kar lastıgı takılı degıl lastıklerın havasıda ıyı bugun baktırdım mekanık bı ses degıl bu olsa anlardım

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır tup ve kar lastıgı takılı degıl lastıklerın havasıda ıyı bugun baktırdım mekanık bı ses degıl bu olsa anlardım

motor ve şanzıman takozları kalıyor geriye. ama önce bunun genel bir zaaf olup olmadığına bak. başkalarında varsa aracın böyle bir huyu var dersin. yoksa başkalarında takozlara baktırırsın. easytronic ise debriyaj balatasınada bakılması lazım.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
sabaha güzel planlarım var
evillol.gif

şuan yollar karla kaplı, yarın sabah dışarı çıkacaktım, birşeyler denemek istiyorum.
bizim arabalar önden çekişya, tc kapatıp el freni çeksem sorun olmaz değil mi? otomatikte hiç denemedim, önceden soruyum dedim

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evillol.gif

şuan yollar karla kaplı, yarın sabah dışarı çıkacaktım, birşeyler denemek istiyorum.
bizim arabalar önden çekişya, tc kapatıp el freni çeksem sorun olmaz değil mi? otomatikte hiç denemedim, önceden soruyum dedim

ben manuleden easytronıce yenı gecıs asamasındayım :) af buyurursanız "tc" nedır. kapatılabılen bırseyse nasıl kapatılır

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evillol.gif

çarpacak bişi yoksa, aklına gelen herşeyi yapabilirsin.

GENÇ ARKADAŞLAR BURAYI OKUMASIN.
özellikle viraj dönerken karlı karsız farketmez aracı 1 e çekerseniz (çarpacanız bişi yokken tabi) otomatik drift yaparsınız.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben manuleden easytronıce yenı gecıs asamasındayım :) af buyurursanız "tc" nedır. kapatılabılen bırseyse nasıl kapatılır

tebrikler, doğru yolda size kazasız belasoz sürüşler.
tc traction control dür. patinaj önleyen sistemdir. çeşitli isimleri olsada genelde tc denir. sistemler 2 çeşittir.
1. motora gaz kestiren, opeldeki gibi, yani gaza bassanızda o az gaz verir.
2. patinaj çeken lastiğe fren yaptıran.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
el freni donmuş sanırım, yavaş yavaş çekmeme rağmen arkadan takır tukur sesler geldi bende bıraktım:D yarın şehirdışına çıkacak araba, gider ayak sorun çıkartmayım dedim