Panoramik Gtc Turbo v Golf Gti v Leon Fr

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuzenim araç alıcak siz olsanız bu 3 araçtan hangisini alırdınız.

Gtc 1.6 oldugundan vergi avantajı var kafamızda en fazla yatan araç bu simdilik ve panoramik tavan harika diye düşünüyorum.Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz

Opel-Astra_GTC_2007_800x600_wallpaper_03.jpg

seat-leon-fr-42g.jpg

volkswagen-golf-gti-170.jpg

Son düzenleme:
kesinlikle GTC ama keşke cam tavan açılsa :(
1027147663_2f2a73f40f.jpg

fn2 type-r yada mini cooper s... gtc yeteri kadar dikkat çekici değil golf 5 gti sürüş konusunda çok iyi olmasına karşın o da çok çekici bir görüntüye sahip değil leon güzel araba ama yavaş yavaş yüzü eskiyor ayrıca olucaksa cupra olsun....

sıfır mı ikinci el mi düşünüyor ?

2. el düşünüyor.Araçta model ve az kullanılmıs arıyoruz.Yoksa dediğiniz arabaları gözden geçirdik.Önce R56 copper S olabilir diye düşündük .Bir tane copper S baktık fakat bize aracın içi basarısız geldi.Birde arkada oturan için oldukça dar ayak mesafesi var ve bu yüzden vazgeçtik.Kafamızda suan da FR ve GTC var ikisi arasında gidip geliyoruz.Biri 5 kapı biri coupe ayrıca vergide oldukca masraflı.FR ın vergisi 1736.00 Gtc nin 628.00.

Düzgün bir typer a gücü yeticeğini sanmıyorum.Max 45.000 tl cıkabilecek

Yeni Astra cıktıktan sonra GTCnin pabucu dama atılacak gibi duruyor. Leon FR da eskidi artık tasarım olarak ancak sarı bir FR ın tadından yenmez.

2. el düşünüyor.Araçta model ve az kullanılmıs arıyoruz.Yoksa dediğiniz arabaları gözden geçirdik.Önce R56 copper S olabilir diye düşündük .Bir tane copper S baktık fakat bize aracın içi basarısız geldi.Birde arkada oturan için oldukça dar ayak mesafesi var ve bu yüzden vazgeçtik.Kafamızda suan da FR ve GTC var ikisi arasında gidip geliyoruz.Biri 5 kapı biri coupe ayrıca vergide oldukca masraflı.FR ın vergisi 1736.00 Gtc nin 628.00.

Düzgün bir typer a gücü yeticeğini sanmıyorum.Max 45.000 tl cıkabilecek

istanbulda bir bayiide sıfır gtc turbo varmış 42500 e veriyolarmış ona bakın derim...

Captan panoramik var mıydı aracta

Geri