Panoramik Gtc Turbo v Golf Gti v Leon Fr

leon fr hatta antalyada şuan satılık bi tane var kırmızı tertemiz tamamen orjinal

Yapıştır GTC i bak keyfine gtc nin pabucu dama atilmaz gsi ler atiıldımı gtc lerde bana gore ayni devam eder GTC diyorum... Bence dizayni cok guzel.

Performansa mı daha çok önem veriliyor görüntüye mi? 45.000 TL'ye 2005-2006 model 2.0 veya 2.5 WRX'ler de var.

Subaru sti i performans olarak harika fakat bizim aradıgımız araç modelli düsük km ve ekonomik yakıt ve vergi ve sorunsuz olması gerekiyo.Ocak ın ortasında alıcaz hayırlısıyla bakalım

rx8 de wankel motor var tribün motor beş para etmez kısa ömürlü bir motor tamir falan olmaz kullan at yenisini tak tarzı bir motor çoğu kişilerde ömrü bittimi granada motoru takıyorlar o yüzdn rx-7 lerin çoğunda granada motoru vardır..

astra bence aralarında en güzeli sonra leon sonra golf

Durum suan gtc yi gösteriyor ocagın ortası ve sonu gibi alıcaz hayırlısıyla.

Son düzenleme:
rx8 de wankel motor var tribün motor beş para etmez kısa ömürlü bir motor tamir falan olmaz kullan at yenisini tak tarzı bir motor çoğu kişilerde ömrü bittimi granada motoru takıyorlar o yüzdn rx-7 lerin çoğunda granada motoru vardır..

şimdi okenomik bir hesap yaparsan rx-240 bg motora sahip benzeri araçlar bu civarda gücü 2.0 turbo veya 3.5 cc ye kadar çıkan atmosferik motorlardan alıyorlar...

3000 cc bir arabayla karşılaştırırsan yıllık yaklaşık 3000 lira vergi avantajın var çünkü rx-8 1.6 motor vergisi ödüyor... 2.0 la karşılaştırırsan yaklaşık 1200 lira civarı bir avantajı var... hatta 3.5 motorlu bir 350 z ye göre 5000 lira vergi yükünü hafifletiyor...

rx-8 in sandık motoru eğer 5 bin liraysa ömrü 50 bin km olmuş olsa ki daha fazladır benim gibi bir kullanıcıya 3 sene yetecek bir ömür...

2.0 turbo araçla pek fazla maliyet farkı yok ama diğerlerine göre 3 senede bir motor değiştirsen bile kara geçmiş oluyorsun...

bu dediklerim sandık motor fiyatı 5 bin lira ise geçerli motor daha pahalıysa bilemem bana sıfır motorun 5 bin lira olması pek mantıklı gelmedi ama öyleyse rx-8 avantajlı sayılabilecek bir araba... tabi bu arada alıcağan başka bir arabanında masraf açmayacağının garantisi yok...

Liste de ki araçlardan 2.0 olduğu için favorim golf gti, ancak vergi avantajını düşünecek olursak zaten tek alternatif bu listeye göre astra.

Geri