Panoramik Gtc Turbo v Golf Gti v Leon Fr

Evet yeni astra cıktı fakat 115 hp likleri 52000 tl ve spor araç olsun istiyo.Adasım sana da katılıyorum ama güçlü araç için bu fiyatlara ancak bunları secebiliyoruz :S Mazda RX8 hakkında ne düşünüyosunuz.Bir akrabam corvette kadar yaktıgını söylemişti bana?Wankel motorlar kısa ömürlü oldugunu biliyorum fakat düşük km alınmaz mı?

Evet yeni astra cıktı fakat 115 hp likleri 52000 tl ve spor araç olsun istiyo.Adasım sana da katılıyorum ama güçlü araç için bu fiyatlara ancak bunları secebiliyoruz :S Mazda RX8 hakkında ne düşünüyosunuz.Bir akrabam corvette kadar yaktıgını söylemişti bana?Wankel motorlar kısa ömürlü oldugunu biliyorum fakat düşük km alınmaz mı?

rx8 yakıyor ama keyifli bir araba diye biliyorum motor ömrü kısaymış ama sandık motor çok pahalı değil diyorlardı bilemicem ne kadar doğru zaten sahibindendeki ilanların bazılarında araca sıfır motor alınmıştır diyor...

ikinci el alıcağanız mazdanın ilk saihibi nasıl kullandıysa onunla doğru oratılı bir ömrü olucaktır...

Sandık motor 5000 tl ve kaputta aleminyum ve carptıgınız anda değiştiriyorlarmıs.RX8 den vazgeçtik.

Astra Turbo Panoramik. GTC ne olursa olsun eskimeyecek bir araba bana göre.

Sandık motor 5000 tl ve kaputta aleminyum ve carptıgınız anda değiştiriyorlarmıs.RX8 den vazgeçtik.

sandık motor 5000 lira uygun bence rektefiye derdi yok... aleminyum kaput vectra c lerdede var bi çok arabada var hafif olsun diye...

120000 ile 150000 arası motor ömrü rx8 lerin diye biliyorum ama bence gtc cok hoş bide cam tavan :D sahibinden de 1 tane var sadece cam tavanlı gtc :)

Evet kullanana göre değişiyor ama 100.000 gidiyo diye biliyorum.O da iyi kullanılırsa.Gtc alıcaz herhalde ocagın 2 ile 3 haftası kuzen de aramıza katılacak inş

Renkli ekran bulabilir miyiz?Ebay da fln var mı?Yetkili de baya fiyat cekmişlerdir

Geri