Passat insignia

herşeyin belli olması gerekir bence adam gibi bir karşılaştırma yapılabilmesi için...

passatı hiç tavsiye etmem o kasa o motor bence yetersiz. insignia henüz ne olacağı belli değil. bence biraz daha bekle ama opel bayisinden duyduğuma göre 2.5 ay sıra varmış insigniada şimdiden.

insignia 1,6 turbo derim. baz modelide o kadar boş olmayacak sanırım navi ve 17' çelik jant falan baz modelde olacak diye duydum.

Valla İnsignia ya dokunmuş biri olarak konuşuyorum... kesinlikle İnsignia..

insignia 1,6 turbo derim. baz modelide o kadar boş olmayacak sanırım navi ve 17' çelik jant falan baz modelde olacak diye duydum.

17' den büyük olacak diye biliyorum ben jantları..ya bu insignia nın tek beni düşündüren tarafı astraya göre geniş ve ağır olması sürekli hb ye alıştım cünkü birtek bunu düşünüyorum rahat olurmu kıvrakmıdır kafamı kurcalıyor :D şu bayilere bir gelse donanım belli olsa fiyatlar belli olsa bi test sürüşüne gitsek ne güzel olacak sıra olacağı kesin tahmin edebiliyorum siparişler alınmaya başlandı diye duydum

Opel-Insignia_2009_photo_37.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_39.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_3a.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_41.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_42.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_43.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_46.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_47.jpg

Opel-Insignia_2009_photo_48.jpg

o orta kafalık ne öyle ya ???

Geri