Passat insignia

tamam abide krizle ne alaka?? opel kapanır mı diyon yani?

Tv den takip ettigim kadariyla Turkiye daha krizin ciddiyetini pek fark etmedi ama dunya su an cok zor durumda. Rusca da bir laf vardir. Ne kadar yuksek ucarsan, o kadar sert dusersin diye. Ayni o hesap, dunyanin en guclu ulkeleri, en buyuk sirketleri su an cok zor durumdalar. Kapanan bankalara bakin, zaten anlarsiniz durumu ki, bir cogu GM den bile buyuk bankalardi. Sonuc olarak yarinki gazatelerde GM'in veya Ford un veya bir diger dunya devinin iflas ettigini okursaniz sasirmayin..... Araba ureticileri icinde bildigim kadariyla su an yeri en saglam olan Volkswagen grubu.

abi hiç ama hiç alakası yok. mercedes birsürü çalışanını çıkarıyor ona bakarsanız şimdi mercedes kapancak mı? vw, ford da çıkarıyor. gm nin iflas etmesi önemli değil. daha öncede konuşulmuştu gm-opel ilişkisi. tamam opel gm nin bir kolu. ama opel i kuran ve bugüne kadar getiren gm değil. en kötü ihitmal şu olur; gm kapanırsa, opel başka bir şirketin yönetimine girer. buna emin olabilirsin. zaten geçmiş tarihlerede bakılacak olursa birçok firma batma tehlikesinde yönetim kurulu hisselerini büyük bir kuruluş alıyor ve o firma ismini değiştirmeden işine devam ediyor. opel in kapanması şu anda aklıdan geçecek en son şey

konu değişcek ama Chevrolet Cruze nin içi insignanın içine çok benziyor
83243082kj2.jpg

cruze ve yeni astra kardeşler astranında iç mekanının insignia ile olan benzerliği tartışılmıştı benzemeleri gayet normal

bence kriz vw inide baya etkiler neticede yeni golf ve yeni polo kriz dönemine denk geliyor... bütün şirketler üretimlerine ara veriyor krizden kaçış yok...

Passat ancak Vectra C'ye rakip olur ve burun farkıyla kazanabilir. O da şüpheli daha. Insignia ile kıyaslamak mümkün değil.

bmw nin yeni 3 serilerini alan herkes kafalarını sağa sola tasa betona vuruyor:D:D:D

nesi size hoş geliyo anlamıyorum alıcam diye bi test sürüşü yapın yada eşten dosttan isteyin onlara sorun:):):)

opel kullanıyorum opeli seviyorum fakat hiçbir opel bana e46'nın verdiği hazzı veremez....:eek:

Geri