Philips Dimend (diamond) Vision

XIOCMEH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önce verilmiş olabilir. ama ben kendi resimlerimlerimle vereyim dedim 1. resimde sağ taraf orj ampul sol taraf ise philips dimend (diamond) vision var. 2. resimde sislerde açık ama sarı en kısa zamanda değiştiricem. 3. resim sadece farlar açık 2 side dimend (diamond) vision 4.resimdede parklar ve sisler var parklar mtec beyaz ampul var nasıl olmuş yorum açık!.

ampul1.jpg

ampul2.jpg

ampul3.jpg

ampul4.jpg

XIOCMEH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
70 ytl biraz tuzlu

XIOCMEH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
140 ytl ye alacağın bir xenon ne kadar güvenilir olabilir duyuyorum aracın bi yerinde arıza çıkardığını + apulleri aldıktan sonra elime bir adet monza xenon geldi ama monza xenonlar bazı araçlarda problem çıkartıyor takmamaktaki tek tereddütüm o

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrik konusunda paraya kıyalım arkadaslar.Allah koorusun,kaliteli olmayan malzemeler yangına sebebiyet verebilir.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orası öylede sem tuning de 139 ytl diyo kaliteli bi xenonmuş istersen bi araştır

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NARVA marka ampullerden duyan yada kullanan oldumu bilmiyorum ama taktırdığıma hiç pişman olmadım. görüşü kesinlikle normal ampullerle aynı.. hatta daha iyi bile denebilir. Beyazlık ve mavilik dereceside gerçekten güzel. 40 YTL ye aldım çiftini ve gerçekten memnunum. Resim görmek isteyen olursa eklemeye çalışırım..