Plaka Gizleme

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hubus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben utandığımdan gizliyorum. Ya arabanın satışını alamadım, plakada komik, neyse sölim bari AT yazıyo. Gerçi dalga geçenede İT olmasından iyidir diyoz ama. Demem oki AT yüzünden saklıyom ben.

Ben utandığımdan gizliyorum. Ya arabanın satışını alamadım, plakada komik, neyse sölim bari AT yazıyo. Gerçi dalga geçenede İT olmasından iyidir diyoz ama. Demem oki AT yüzünden saklıyom ben.
Bunda utanılcak birşey göremiyorum ben ayrıca plakanı göstermek zorunda da değilsin forumda öyle bir kural olsa hadi tamam ozaman yazalım plakaları ama ben gereksiz görüyorum illa görmek isteyen arkadaşlar varsa sizleri abant buluşmasına bekliyoruz :):)

Bunda utanılcak birşey göremiyorum ben ayrıca plakanı göstermek zorunda da değilsin forumda öyle bir kural olsa hadi tamam ozaman yazalım plakaları ama ben gereksiz görüyorum illa görmek isteyen arkadaşlar varsa sizleri abant buluşmasına bekliyoruz :):)

Zaten geliyoruz :):)

telefonun imei nosunu veya kredi kartı nosunu gizlemeyi hatta tel numarasının bile gizlemeyi anlarımda plaka gizlemenin bi mantığı yok ki:) akşam arabamızı kapının önüne koyduğumuzda plakayı da söküp eve götürelim bari:) çalınır malınır:):):)

plakamı silmemin sebebi siz arkadaşlardan bir şey saklamak değil , ancak bazı art niyetli insanlar tarafından oto al sat sitelerinde buradaki resimlerin kullanıma ihtimali içindir.

Ben dahil,plakasını kapatan arkadaşların gayet geçerli bir mantığı var demek ki..

cok guzel bi konuya degindin bende boyle bi konu acacaktım
asıl meseleye gelince bence plaka gizleme cok gereksiz ve anlamsız tabi herkesin kendi arabası kendi plakası fakan cok sacma bence :good: :good:

Arkadaşlar;

Şimdi işin dogrusu ben sahip olduğum hiç bir arabanın resmini koymadım buraya , bunda herhangi bir art niyet filan düşündüğümden değil istemediğimden dolayı koymuyorum;)

Fakat siz diyosunuzki plakayı niye gizliyorsunuz filan tamam üyemizin plakasını gördünüz elinize ne gececek onu merak ediyorum şu yada bu plakası ne olacak ve bu sizi ne kadar rahatsız ettiki böyle tepki gösteriyorsunuz, isteyen yayınlar istemeyen yayınlamaz bırakın araç sahibine kalsın bu tercih...

Geri