plasma ve indiglow ve beyaz kadran

mil de kafan karışır demek istiyor kaç km hızla gittiğini anlayamaya bilirsin 1 mile / 1.609344 km ye eş değerdir.. yani 75 mil hızla giderken bizim km göstergelerimize göre 120 km lik bir hızla gidersin..

kısaca yolda devamlı matematik hesabı yapıp şu anda kaç mildeyim 1 mil bölü bilmenne eşittir şu anda şu km deyim falan olayına girmek zorunda kalırsın :D :D matamatikden nefret ederim :D :D

mil de kafan karışır demek istiyor kaç km hızla gittiğini anlayamaya bilirsin 1 mile / 1.609344 km ye eş değerdir.. yani 75 mil hızla giderken bizim km göstergelerimize göre 120 km lik bir hızla gidersin..

kısaca yolda devamlı matematik hesabı yapıp şu anda kaç mildeyim 1 mil bölü bilmenne eşittir şu anda şu km deyim falan olayına girmek zorunda kalırsın :D :D matamatikden nefret ederim :D :D

Doğru yaklaşım :D Bağlatmak da ayrı bir sıkıntı...

icinde kucuk rakamlarla mılın karsısında kmh yazıyor aslında opc tako dıye arattım bu cıktı :D:D

Arkadaşlar bende sizlere bir opelci olarak yardım etmek istedim aynı kadranı kendi aracım için sparişle getirttim (almanya) bana maliyeti 61 euro filan oldu hem özelliği gündüz beyaz gece siyah kadran. merak edenlere buyrun inceleyin

http://cgi.ebay.de/Innoparts-Plasma-Tachoscheiben-Opel-Astra-G-PLO10AWE_W0QQitemZ380193119617QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item5885469d81

tek yapmanız gereken almanca bilen bir zatı muhterem bulmak :))) ve üye olmak.
UNUTMADAN aldığınız ürünü PAYPAL ödemesi ile yapmanız menfaatinize bu sayede garantili alışveriş yaparsınız sagılarımla

merhaba bende 1999 astra cd hackbek var buna uygun mavi ışıklı kadran ve yol bilgisayarı ve diger tüm gösterge ışıklarıda mavi olsun istiyorum nasıl yaparım ve fiyatı nedir yardımcı olabilirmisiniz

Corsa d için var mı?Ayrıca digital ekran,teyp ve klima paneli aydınlatma rengi ne oluyor bu durumda.Göstergeler mavi diğerleri sarı garip olmaz mı?

evet bende daha önceden innopartstan almıştım clio için fakat almanyada o zatı muhteremi bulamadığımdan 200 tlde gümrük ödemiştim. eğer almanyada tanıdığınız yoksa aman diyorum sakın innopartsdan almayın. sonra plasma kadram size 400 patlar

Geri