Rally of Turkey 2010 İstanbul

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatma zamanı geldi arkadaşlar :D

kısmetse ben de yarışta görev alacağım. astramla pilot olayım dedim ama ciddiye alan olmadı :p

öncelikle TOSFED'e bağlı, daha sonra da bir ODTÜMOST üyesi olarak, yarışta gözetmenlik sıfatıyla görev alacağım. opelim.net logolu araç görürsem ve fırsatım olursa gelirim tanışırız :D:D

bende canakkale grubundan görevliyim ve comumost uyesiyim:D yarısta gorusmek dileğiyle...

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatma zamanı geldi arkadaşlar :D

kısmetse ben de yarışta görev alacağım. astramla pilot olayım dedim ama ciddiye alan olmadı :p

öncelikle TOSFED'e bağlı, daha sonra da bir ODTÜMOST üyesi olarak, yarışta gözetmenlik sıfatıyla görev alacağım. opelim.net logolu araç görürsem ve fırsatım olursa gelirim tanışırız :D:D

bende kocaeli grubundanım, gerçi 2006 f1 den sonra iş nedeniyle katılamıyorum ama takip ediyorum yine.

bu arada ispark'a yakın araba bırakabileceiğimiz bir yer varmı acaba izmitten gelmeyi düşünüyorum seyirci etabı için ?

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kocaeli grubundanım, gerçi 2006 f1 den sonra iş nedeniyle katılamıyorum ama takip ediyorum yine.

bu arada ispark'a yakın araba bırakabileceiğimiz bir yer varmı acaba izmitten gelmeyi düşünüyorum seyirci etabı için ?

abi illa ki otopark ayarlanmıştır. ama bir izdiham olması da yüksek ihtimal. ama ben olsam "herkes sığdı da bi ben mi sığmayacağım" diye düşünür giderim :D

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meydan biraz küçük gibi bi dünya kalabalık olur orada. bakalım kısmet

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et