Renk

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben zamanında 1 aylık bir süre için 6 aylık MTV ödemiştim hem de yıllar sonra yapılan tebliğ nedeniyle okkalı bir geçikme zammı ile :(.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi iş değişti sanırsam. Sıfır araçta bana mtv çıktı, hesaplayınca 2 aylığa falan denk düşüyor, rakam da tutuyor.

bu dogrumu ya valla cok guzelmis bende 3 ay once almistim sifir aracimi o zaman 2012/2 nin yarisi 220TL + 2013/1 440TL iyimis bu sekilde bile 1.6 nin yari domem borcuna yetisemiyor iyikide secimim astra classic 3 1.6 dan yana olmamis yoksa baticakmisiz :) simdi 1. ogretime gecip harcida devlete odettikmi benim vergi MTV belese gelir eheheh :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirlisi olsun ben genc oldugumdan ugrasacak vaktimde oldugu icin en asi olan renkten yani siyahtan yana kullandim sansimi :) ve mutluyum siyahi temizleyip cilalayip karsisina gecip parlamasini ve boyanin asaletini izlemek cok zevkli birsey herkes metalik grisini al diyordu fakat simdi hepsinin dibi dusuyor :) siyahi herkes kullanamaz ya cok zengin olmaniz lazim sik sik yikatip cilalatacak kadAr yada gercekten bu isi sevmeniz ve arabaniza gozunuz gibi bakmaniz:) ... aracinizin secimini yapmissiniz hayirlisi olsun kazasiz belasiz kullanin sectiginiz renkte gayet guzel ve kullanisli bir renktir ...