resime bakarmısınız yakıt tüketimim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan corsa2012
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

corsa2012

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaz geldi hala 6,7 den aşağı bi türlü inmedi. başka varmı bu civarda aracı yakan

Konya yolunu mu kullanıyorsunuz? :D şaka bir yana genelde kullandığınız gözergahlar nerelerdir? bu çok önemli, ama ben hiç agresif kullanmam, yine de böyle diyorsanız bir sorun vardır.

Valla abi bnm opel corsa 1.2 şehiriçin sakin kullanmıyorum arabayı bunu belirteyim. Arabam şuan 2600 km oldu ve şehiriçi tüketim ortalamam 7 civarında zaman zaman 6,5 oluyor

Ya arkadaşlar bizim bu corsaların normalde az yakması gerekmezmi sonuçta B segment küçük araç bunlar bakıyorsun astra H classic bizden daha az yakıt tüketimine sahip bir anlam veremiyorum vesselam

Hadi ben tüplüyüm siz birde dizel motora sahipsiniz sizin çok daha az yakmanız lazım benim araç tüpte olunca yol bilgisayarı yakıt tüketimimi doğru göstermiyor

Son düzenleme:
ya sız gaza hıc mı basmıyosunuz ? 6.7 lıtreyıde begenmıyosunuz :) benım astra varken ben hıc 8.5 altını gormedım cdtı hemde 10 lıtrelere cıktıgını bılıyorum bı kere sehırler arasında hıc 90 ı gecmeden gıttım fulledım depoyu 5.6 nın altına dusmedı o yakıt bence cok cok ıyı kı arac cıdden yakmıyo mazot pahalı :) yazıktır gunahtır arabyada az hakkını verın :=)

ya sız gaza hıc mı basmıyosunuz ? 6.7 lıtreyıde begenmıyosunuz :) benım astra varken ben hıc 8.5 altını gormedım cdtı hemde 10 lıtrelere cıktıgını bılıyorum bı kere sehırler arasında hıc 90 ı gecmeden gıttım fulledım depoyu 5.6 nın altına dusmedı o yakıt bence cok cok ıyı kı arac cıdden yakmıyo mazot pahalı :) yazıktır gunahtır arabyada az hakkını verın :=)

siz öle diyosunuzda bir avuc para veriyorus az yaksın die sonrada 6.5 7 litreleri görenler deliriyorlar.alın iste arkadasımda dacıa var 2012 model 1.5 dcı adam daha rodaj suresinde 800 km yaptı ondan bile 250 kurus yakıo normalde 4 bin km den sonra maxımum 5 litre yakıomus araclar ::) hadi alda burdan yak biri 1.3 biri 1.5

usta oyle bakarsan onun az yakması daha mantıklı kasa hafıf motor daha guclu gelsın opel 1.6 dızel emınım o daha az yakcak ufak motor az yakar dıye bısey yokkı bence bızım bı abımızde 325 var lpg taktrmamıs sakın kullanıyo yerı geldımıde basıyo ortalaması bılgısayarda 8.5 hadı gel bıde burdan yak :) bende cooper s vardı basmadıgımda 6 lıtreyı goruyodum ortalamada..
corsada astrada kasa olarak guvenılır ve agır arabalar 1.3 motordanda bundan az yakması beklenmemelı bence

arkadaslar 2012 corsa 1.2 twinport alma asamasındayım.
yorumlarda bulamadım yakıt tuketımı hakkında bilgisi olan var mı?
cok yakıyor diye bir soylenti var. esim icin kucuk otomatik arac almak istedigim icin bu aracı dusundum...

abı kasa agır 1.2 motor o araca gıtmez cok yaktırtır bastınmı gene gıdıyo kullandım ama yakar 1.4 al lpg lı on numara

Geri