S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Herkes için tek mesaj atsak bant için

Arkadaşlar işin montaj aşaması çok önemli.http://www.s-dizayn.com/tr/montage/ bu kısımda montaj işini ayrıntılı anlatmış ve bir de video var.gayet açıklayıcı

Tolga bey her birimize 3 er tane temizleme mendili yolluyor (normalde 1 yollanırmış).

1)Öncelikle güzel bir havada montajı yapmamız lazım.Yağmurlu hava tercih edilmez

2)Bantları sökmeden önce kesinlikle tatbikat yapın.Nereye hangi çıta oturacak,tam kapatacak şekilde ayarlayın

3)Gönderilen aparatlarla montaj yapılacak yüzeyi iyice temizleyin.Arada toz vb şeylerin kalmadığına emin olun

4)Bantların koruyucu yüzeyini söktükten sonra bantlara elinizi değirmeyin,yapışkan özelliği gider.

5)yapıştırdıktan sonra yumuşak bir bezle (gözlük temizleme bezi gibi) ürünü sıvazlayarak tamamen yapışmasını sağlayın

6)Saç kurutma makinesi vb aletlerle sıcaklık uygulayın.Bu bantların daha iyi yapışmasını sağlar

7)montaj bittikten sonra ilk 24 saat kağıt ya da ambalaj bantları ile çıtaları tutturun bu da bantların tamamen özelliğini göstermesini sağlar

Deniz kardeşim paylaşım için teşekkürler. Uygulayacağız. :)

ben arka kelebek cam için çıtanın bantlarını söküp siyah silikonla yapıştırmıştım. bantlar bir miktar yükseltiyor çıtayı tam oturamıyor diye.

sallierim link' Alıntı:
Rica ederim.Ben de ilk kez yapacam inşallah güzelce yaparım :)

Ben bu işi madmaxle beraber çözerim diye düşünüyorum :) Mustafa daha önceden herşeyi yaptığı için arabası otomatik olarak kurban seçilmiş durumda :D o ne yaptıysa aynısı, hatta fazlası :)) bi-xenon da düşünüyorum ama farın kesilmesi hiç hoşuma gitmiyor :)

benim gibi kendine güvenmeyen varsa tuningciler güzel yapar bu işi ısıtıp pişirip bantlayıp gönderirler;)

mucahitduran link' Alıntı:
Ben bu işi madmaxle beraber çözerim diye düşünüyorum :) Mustafa daha önceden herşeyi yaptığı için arabası otomatik olarak kurban seçilmiş durumda :D o ne yaptıysa aynısı, hatta fazlası :)) bi-xenon da düşünüyorum ama farın kesilmesi hiç hoşuma gitmiyor :)
Mücahit Emrahın orda yaparız, sıcak hava tabancası var.

Geri