S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Her yerde satılıyor. En ucuz bant çeşidi olup, kırtasiyelerde, koçtaş, tekzen gibi marketlerde bulunabilir :)

mucahitduran link' Alıntı:
Her yerde satılıyor. En ucuz bant çeşidi olup, kırtasiyelerde, koçtaş, tekzen gibi marketlerde bulunabilir :)
eyvallah.gidip bakmak lazım :)

ben alamadım gece opel asra özel yazıyodu 300 tl o mu değilmi derken burdanda sormuştum arkadaşlara sabah alırım dedim sitede göremedim nasıl yapcaz???? s-dizaynla iletişime geçsek kapıda ödemeli falan gönderirler miki?? acele yardım...

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
ben alamadım gece opel asra özel yazıyodu 300 tl o mu değilmi derken burdanda sormuştum arkadaşlara sabah alırım dedim sitede göremedim nasıl yapcaz???? s-dizaynla iletişime geçsek kapıda ödemeli falan gönderirler miki?? acele yardım...

direk telefonla irtibata geçseniz şansınız olabilir. Deniz'den isteyin numarasını

numarayı bilen varsa özelden yazabilir mi bana? ve kimle ileşitime geçiceğimi.. en azından bir gün kalsaydı link resimde yoktu o yüzden tereddüt ettim yanlış bişey almayalım diye sabah baktım hepsi kaybolmuş acaba stoklar mı tükendi

Geri