S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
Anlayamadım ben kapıyamo sürtüyo o kısım çıtayamı?? Neyse artık takarken belli olur sorun çıkartırsa keser doğrarım bende :) şu an kururdeymiş çıtalarım beklemedeyiz.
Arkadaşlar yaptıktan sonra bantlıyomuyuz kuruyana kadar??

Hocam çıtaya sürtüyor, kapıya değil :) ısıtarak yapıştırırsanız banta gerek yok :) ama  arkadaşlar sağlam olduğunu düşündüğünden bantlıyorlar. Ben bantlarla gezmek istemediğim için bantlamadım :)

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam çıtaya sürtüyor, kapıya değil :) ısıtarak yapıştırırsanız banta gerek yok :) ama  arkadaşlar sağlam olduğunu düşündüğünden bantlıyorlar. Ben bantlarla gezmek istemediğim için bantlamadım :)
ben de bantlamadım ya kıyamadım :D

arkadaşlar bu arada bagaj açma ve bagaj altı çıtalar s-dizaynda mevcutmuş.almak isteyen arkadaşlar Tolga Beyle iletişime geçebilir

mucahitduran link' Alıntı:

thnxx  kardeşim çok yardımcı oldun..

kargom geldi :)  bu gün yapıştırsam akşamda kapalı otoparkta kalsa kuru mu arkadaşlar yarına kadar malum yağmur var...

Az önce evden haber geldi benimde kap eşiklerim gelmiş :)

Isıtıcı ile yaparsınız bir pronlem olmaz kurur ya

kargom geldi :)   bu gün yapıştırsam akşamda kapalı otoparkta kalsa kuru mu arkadaşlar yarına kadar malum yağmur var...

Yapıştır birşey olmaz. Sağlam yapışıyor zaten. :)

kargom geldi :)  bu gün yapıştırsam akşamda kapalı otoparkta kalsa kuru mu arkadaşlar yarına kadar malum yağmur var...

Hayırlı olsun. Hiç bir şey olmaz :))

Geri