S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Yapıştır hocam sizinki gecikmeli oldu :D Fotoğrafları da bekliyoruz :)

Benim 4 kapıda altlarda orjinaller vardı bugun soktum ,yalnız orjınaller takılırken alttakı o fitillerde değişmiş orj olanlar bantsız gecmeliymiş ,yani fitiller girintili s-design dan adıklarımı nasıl takacam bilmiyorum ,serviste pahalı olmasının sebebi heralde tüm fitillerinde değişiyor olmasıymıs , soktum attım eskileri bakalım yeniler ne olacak

İlker16 link' Alıntı:
Benim 4 kapıda altlarda orjinaller vardı bugun soktum ,yalnız orjınaller takılırken alttakı o fitillerde değişmiş orj olanlar bantsız gecmeliymiş ,yani fitiller girintili s-design dan adıklarımı nasıl takacam bilmiyorum ,serviste pahalı olmasının sebebi heralde tüm fitillerinde değişiyor olmasıymıs , soktum attım eskileri bakalım yeniler ne olacak

Servis orjinal takmıyorki ?  032questn

Ben aracı alırken aralık 2013 - ocak 2014 döneminde sorduğumda s-dizayn veya omsa line demişlerdi tam hatırlamıyorum, ona da 700 küsür TL demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam...

[quote author=mucahitduran link=topic=11822.msg282122#msg282122 date=1401709101]

Ben aracı alırken aralık 2013 - ocak 2014 döneminde sorduğumda s-dizayn veya omsa line demişlerdi tam hatırlamıyorum, ona da 700 küsür TL demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam...

[/quot
arabayı aldığım kişi serviste taktırmş ondan orj. dedim .cıta ve fitil birbiri ile uyumlu hiç bant yok ,şimdi soktuğum fitiller baska diğer fitiller başka ,b deniyecem inşallah uyar

mucahitduran link' Alıntı:

Orjinali mevcut.

Bana 1600 TL fiyat verdiler.

Kelebek camlarıda değişiyor bu sebeple. Tamamen orjinal oluyor.

Çıkan orjinaller şöyle,yenileri takamadım hava kapattı yağacak galiba,kapı kollarını taktım

kapı kolları ve fitiller

İlker16 link' Alıntı:
Çıkan orjinaller şöyle,yenileri takamadım hava kapattı yağacak galiba,kapı kollarını taktım
Çok enteresan. Sizdeki çıtalar orjinalmiş, yan tarafı kapalı olmasından anlaşılıyor. Anlaşılan serviste yanlızca cam altlarına gelen kısımları altındaki fitillerle beraber değiştirmişler. Ben olsam sökmezdim o çıtaları.

huseyin0667 link' Alıntı:
Çok enteresan. Sizdeki çıtalar orjinalmiş, yan tarafı kapalı olmasından anlaşılıyor. Anlaşılan serviste yanlızca cam altlarına gelen kısımları altındaki fitillerle beraber değiştirmişler. Ben olsam sökmezdim o çıtaları.

Aracı aldığım arkadaş komple değiştirecektim kelebek camların fitilleri yoktu ,sadece altlara taktırdım demişti,

artık söktüm aslında sök tak cok basit ama önleri yamulttum attım gitti

Geri