S-Dizayn Krom Cam Çıtası

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

wave61 link' Alıntı:
Anasayfamızda yer alan kampanya koşullarımızı kontrol ederek uygun olduğunu düşündüğünüz kriterler hakkında bilgi vermenizi rica ederiz. Zira sistem tarafından kriterlere uygun olan üyelerimize otomatik olarak cüzdanına SanalPara yüklemesi yapılmaktadır. Anlayışınızdan ötürü teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Saygılarımızla,
SanalPazar

aldığım yanıt bu iptal mi isteyim :)

Aynı durumda ozaman iptal edin diye yazdım ,5 dakika sonra 2 mesaj geldi. 1.si  uyeliğiniz ipta edilecektir ,2.si sanal paranız yuklendi

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

OGOKTAS link' Alıntı:
Mücahit çok geçmiş olsun, yeni gördüm, verilmiş sadakan varmış mikro cerrahinin müdahele edeceği çok daha ciddi bir sorun olabilirdi, dikkat et kendine

Çok sağolun... Zaten ilk gittiğim özel tıp merkezi "biz buna müdahale edemeyiz, hastaneye gitmen lazım doku kaybı olabilir" demişti. Çok şükür hareket vs. kayıp yok gibi. Dikişlerden dolayı şişlik ve morluk mevcut :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Çok sağolun... Zaten ilk gittiğim özel tıp merkezi "biz buna müdahale edemeyiz, hastaneye gitmen lazım doku kaybı olabilir" demişti. Çok şükür hareket vs. kayıp yok gibi. Dikişlerden dolayı şişlik ve morluk mevcut :)

Tekrar geçmiş olsun, inşallah birdaha böyle bir kaza yaşamazsın

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok gecmis olsun yeni gordum yazilari. En hassas yerlerden biri avuc ici. Allah beterinden korusun.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam evde sürahiyi yıkarken lavabonun içine düşürdüm, düşmesi esnasında yakalamaya çalışırken en sivri kesilen yeri avcumun içini dışardan içeriye kadar kesti. Yalnız yaşadığım için panik oldum, o kadar kanı görünce. Koşa koşa banyodan havluyu kaptım. Bana gelmeyi planlayan arkadaşım vardı telefon açtım kapının önüne gelmiş, hemen hastaneye gitik dikiş attırdık, serum yedik falan... Sanırım hayatımın en stresli anlarından biriydi. Allah kimseye yaşatmasın.
çok geçmiş olsun mücahit,acil şifalar dilerim.

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ilker bey benim de siyah fakat daha almadim. Karsidan yuz profili gibi cekip koyabilir misiniz resim nasil duruyor merak ettim