S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

zinarturgut link' Alıntı:
Hayirlisi ile sunuda bitireydik. Bununla berabr on tampon ve arka bagaj kapagi kromlarinida yaptiracam. Sabirsizlaniyorum artik taktirmak icin.

Bu arada bagaj kapagi krom hakkinda ne dersin. Bizim Mahogany E nasil gider.

Güzel durur bence. Yaptırın görüntüde güzelse ben de yaptırırım. İlk uygulamayı siz yapın :D

exclaim exclaim exclaim

Arkadaşlar beklediğimiz haber geldi... S-Dizayn satış yetkilisi Tolga Şalış Bey'den gelen mail aşağıdaki şekildedir... Acil olarak onay vermeniz iyi olacaktır...

Tolga ŞALIŞ; "Forum'a özel olarak bir fiyat çalışması yaptım. Size özel %30 iskonto uygulayacağım. Bu durum size opel forumuna özel bir durumdur. Normalde bu fiyatlara bu ürünün satılması imkansız. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki, bildiğiniz üzere araçların cam fitilleri plastik ve 10 arabadan 1'inde farklılık gösterebiliyor. Bunu da çıtayı fitillere göre ortalayarak çözebiliyorsunuz. Ürünlerin çıkışları promosyon ürün faturasıyla çıkarıp bu fatura indirimlerini de size yapacağım indirime ekleyerek cam çerçeve fiyatını 1 takım yani 12 parça olarak 300 TL'ye çekiyorum. Bu fiyat 20 kişi baz alınarak verilmiştir. Bu şekilde onay bekliyorum. İmalata ona göre yön vereceğim, saygılarımla.

Arkadaşlar gelen mail bu şekilde... Yani S-Dizayn Krom Çıta 300 TL... Beklediğimiz indirim! :)) okkk okkk

Güzel haber  bravoo Alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun, fiyat gayet iyi  bravoo

tamamdır ben alıyorum beklediğim fiyat  greatt

S dizayn krom Cam çıta setini özel indirimle (300 tl ) alacaklar:

mucahitduran---Astra HB
Sallierim---Astra SEDAN

sallierim link' Alıntı:
S dizayn krom Cam çıta setini özel indirimle (300 tl ) alacaklar:

mucahitduran---Astra HB
Sallierim---Astra SEDAN

Diğer arkadaşlar da bu fiyatı kaçırmasınlar. Umarım gün içerisinde herkes geri dönüş yapar. ;)

mucahitduran link' Alıntı:
Diğer arkadaşlar da bu fiyatı kaçırmasınlar. Umarım gün içerisinde herkes geri dönüş yapar. ;)
kaçırılacak fiyat değil 300 tl ..Titize 260 tl vereceğime s dizayna 300 veririm en azından orjinal gibi durur..

sallierim link' Alıntı:
kaçırılacak fiyat değil 300 tl ..Titize 260 tl vereceğime s dizayna 300 veririm en azından orjinal gibi durur..

Exactly...

Fiyat iyi ama 300 + KDV = 354 TL yapıyor. Ben daha fazla indirim bekliyorudum. Yurt dışından 104 - 160 $ aralığında alınabiliyor. Kararsızım şimdilik.  ::)

HasanM link' Alıntı:
Fiyat iyi ama 300 + KDV = 354 TL yapıyor. Ben daha fazla indirim bekliyorudum. Yurt dışından 104 - 160 $ aralığında alınabiliyor. Kararsızım şimdilik.  ::)

Gönderdikleri mailde KDV vs. konusu hiç geçmedi. Sanırım KDV vs. almayacaklar. Zaten faturada promosyon çıkışlı yazacakları için bence biz ne KDV'sine ne başka bir şeyine karışmayız diye düşünüyorum. Eğer üzerine bir de KDV koyacak olsalar kendi sitelerindeki fiyat 500 küsür TL olurdu.

Hasan Hocam bildiğim kadarıyla KDV dahil fiyat bu.

Geri