S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Kdv konusu birde kargo ücreti önemli. Kendi sitelerinde kdv ve kargo dahil 420 tl. 300 tl fiyatında kdv ve kargo dahil olması gerek. Zaten kargo parası büyük paket olacağı için 30 liradan aşağı olmaz. Bu konuyu netleştirmeliyiz bence. Eğer kargo ve kdv dahil fiyat 300 tl ise bende varım. Aracım hb.

Fiyat kdv dahil olmalı.300 tl demiş eğer + kdv olsa bunu belirtirdi.kargo dahil mi bilmiyorum ama o da muhtemelen dahildir.

Fiyatımız 300 tl.

sallierim link' Alıntı:
Fiyat kdv dahil olmalı.300 tl demiş eğer + kdv olsa bunu belirtirdi.kargo dahil mi bilmiyorum ama o da muhtemelen dahildir.

Fiyatımız 300 tl.

Bu tür ürünler de genelde çıplak fiyat verilir ve + KDV denilir. Bence KDV sorulmalı. Ürünleri faturasız vermeleri mümkün değil, KDV olacak + KDV mi DAHİL mi onu netleştirmek gerekir. Kargoyu da tabiki. Sürpriz olmasın diye ben kdv konusunu açtım.

Ynt: Ynt: Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

HasanM link' Alıntı:
Bu tür ürünler de genelde çıplak fiyat verilir ve + KDV denilir. Bence KDV sorulmalı. Ürünleri faturasız vermeleri mümkün değil, KDV olacak + KDV mi DAHİL mi onu netleştirmek gerekir. Kargoyu da tabiki. Sürpriz olmasın diye ben kdv konusunu açtım.
Tabi her seyi konuşmak lazim ama %30 indirim diyor ben ordan yola ciktim.%30 indirim kdvli fiyata denk geliyor.ama yine de kargoyu ve fiyati teyit etmek lazim.

Listeyi hizli yapalim da bir an once citalarimiza kavusalim..

Promosyon üründe fiyatı 0.01 TL olarak gösterirler. Bu sebeplede bu fiyata KDV dahil olsa ne olur olmasa ne olur :D

Ben alıyorum.

Fakat arkadaşların dediği gibi kargo ücretsizdir umarım.

Hayırlısı olsun.

S dizayn krom Cam çıta setini özel indirimle (300 tl ) alacaklar:

mucahitduran---Astra HB
Sallierim---Astra SEDAN
zinarturgut---Astra SEDAN

ismini listeye ekletmek isteyen arkadaşlar biraz acele etsin bu fiyata biraz zor bulunur S-Dizayn.Bir an önce çıtalarımıza kavuşalım..

zinarturgut link' Alıntı:
Promosyon üründe fiyatı 0.01 TL olarak gösterirler. Bu sebeplede bu fiyata KDV dahil olsa ne olur olmasa ne olur :D

Ben alıyorum.

Fakat arkadaşların dediği gibi kargo ücretsizdir umarım.

Hayırlısı olsun.
hocam sizin 1.4T sedan+still paket diyor da sizin zaten çıtalarınız yok mu?

benide yazın bende almak istiyorum 2012 makyajsız hb.

Satıcı arkadaşın yazdığı 10 arabadan 1inde değişiklik gösteren fitiller nasıl oluyor? Aldığımızda %100 oturmama ihtimali mi var? Kafamı karıştırdı, ayrıca kargo durumu önemli paket bütük olacağından 30 da kargo ödersek çok bi anlamı kalmayacak. Ayrıca promosyon ürünlerde kdv ödemeyecekse zaten ciddi bir indirim yapmamış oluyor sahibinden satış miktarı 422. Bu miktardan %7 sahibinden komisyonu ve %18 kdv düşersek bahsettiğimiz fiyata gelir, üretici yine aynı parayı kazanmış olur.

sallierim link' Alıntı:
hocam sizin 1.4T sedan+still paket diyor da sizin zaten çıtalarınız yok mu?

Maalesef yok.

Servisten Stil Paket'te neden olmaz sorusuna, bazı araçlarda olmadığı bilgisini aldım.

Tabi araç alınırken bu kromajların fiyatınıda düşmüşler.

Yani kromlu stil paket ile kromsuz stil paketin fiyatı aynı değilmiş.

Allah'tan sunroof'u koymuşlar  14alkiss

Geri