saci dokulenler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mel-a-ku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gidin saç ektirin canavar gibi.. cerrahi yöntemler olmadan bu işler kalıcı bir çözüm vermez bir kere saç ektir ömür boyu rahat et..
evet evet aynen bana verilen 1000 EURO fiyat 3000 kök yani tel için değilmiş 3000 greftmiş ki bir greftte ortalama 2-3 saç alınıyoırmuş yani baya bir alan kapanırmış biz 6000 tel diyelim 6000 tele 2000 TL para değil sahiden üstelik aldıkları alanda açıklık ve seyrelme olmuyormuş bir greftte 8-10 tele kadar saç olabiliyormuş ve ekilen saçlar mutlaka çıkıyormuş neredeyse sıfır kayıpla, saç ektirme günü yapalım para toplayıp kellik durumuna göre sıraya girelim ektirelim :D

evet evet aynen bana verilen 1000 EURO fiyat 3000 kök yani tel için değilmiş 3000 greftmiş ki bir greftte ortalama 2-3 saç alınıyoırmuş yani baya bir alan kapanırmış biz 6000 tel diyelim 6000 tele 2000 TL para değil sahiden üstelik aldıkları alanda açıklık ve seyrelme olmuyormuş bir greftte 8-10 tele kadar saç olabiliyormuş ve ekilen saçlar mutlaka çıkıyormuş neredeyse sıfır kayıpla, saç ektirme günü yapalım para toplayıp kellik durumuna göre sıraya girelim ektirelim :D

demek abi 4 bin tl versen barış manço olursun :kop: :kop:

herkes de mi bu dert var yahu.. ben kan tahlili yaptirdim. testesteron um en ust sinirdan 12 kat fazla cikti. doktorun kanaati testesteron yuzunden dokuluyor olmasiymis. bizim ailede genetik heralde herkes de 5-6 cocuk masallah

1000€ saçları geri taramak için çok para

uzatırız arkaları, hafif de kır saç yaptık mı al sana erkin baba imajı :)
1000€ yu da çatır çatır yeriz...

1000£ :) cabrio kemalim göbekli kelim hesabı dolaşırım daha iyi :D

Bu konuyu kafasına takan ve psikolojik sorunlar yaşayan birisi için, hatta orta gelirli kendine dikkat eden erkekler için 1000 euro bence bişey değil.
Sigara içenler sigarayı bırakırsa 2 senede bu parayı biriktirirler.
Bir yaz tatile gitmeyenler üzerine az ilave ederek yine aynısını yapablirler :D

Bu konuyu kafasına takan ve psikolojik sorunlar yaşayan birisi için, hatta orta gelirli kendine dikkat eden erkekler için 1000 euro bence bişey değil.
Sigara içenler sigarayı bırakırsa 2 senede bu parayı biriktirirler.
Bir yaz tatile gitmeyenler üzerine az ilave ederek yine aynısını yapablirler :D

tabiki 3-5 ay arabaya binmeyi ver benzine dizele vericeğin parayı kafana dökersin :D

Geri