saci dokulenler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mel-a-ku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ibrahim bey arkadaş minosilden bahsediyo siz ise türklerin yaptıı çakma minoksidil den bahsediyosunuz :D minoksil ilk üretimi başka amaçla üretildi ama snra yan etkisi olarak saç çıkarıldığı ortaya çıktı olay bu :) ama herkezde yararmı bilmem iranlı bi doktorun tavsiyesi ile arkadaşım kulandı gerçekten faydası oldu arkadaş fatihte iddaa bayisi var giden görür 400 tl ye patladı ama 2 yıl hiç kesmeden kulanması lazım işkence yani, ben aldım ama okadar faydasını görmedim snra saçlarımı kazıtıp daha önce anlattığım tekniği uyguladım şimdi yemin ederim bir tel bile dökülmedi üstelik daha sık ve sert duruyo ama benim çok dökülmesine rağmen kılanmalar vardı kafamda ve çok seyrekti ama şimdi diplerini göremezsiniz, bide bi abimiz kullandı ama üstü açık ferrari o onda faydası olamdı zaten hergün sıkmada bıkar insan en iyisi kazıtcan vereceğim taktiği uygula dökülürse söz ektirme parası benden :D

ya neden anlamıyorsunuz arkadaşlarım basit..

http://www.minoxil.gen.tr/minoxil-ile-minoxidil-arasindaki-farklar.html

Minoxil (Minoxil Forte) ve benzeri losyonlar (rogan , rogaine,provillus, corvinex) Minoxidil etken maddesini içeren ilaç markalarıdır. Minoxidil kullanımı bırakıldığı anda aniden ve toplu halde saç dökülmesi görülür. Ayrıca Minoxidil’in pek çok istenmeyen yan etkiye neden olduğu bilinmektedir. Bu yan etkiler arasında vücudun istenmeyen bölgelerinde tüylenme, baş ağrısı, kalp ritmi bozukluğu, görme bozukluğu, tansiyon düşüklüğü, baş dönmesi, kalp çarpıntısı, saç derisinde irritasyon (yanma, kaşıntı), kepeklenme ve fotoalerjik reaksiyonlar sayılabilir. Önemli olan da zaten içerisinde bulunan etken maddedir. ikisinde de Minoxidil bulunmaktadır. Kararsız kaldıysanız doktorunuza danışınız…

Bu kadar mı zor?

Ne içtiyseniz bende aynısından istiyorum :D

ya neden anlamıyorsunuz arkadaşlarım basit..

http://www.minoxil.gen.tr/minoxil-ile-minoxidil-arasindaki-farklar.html

Minoxil (Minoxil Forte) ve benzeri losyonlar (rogan , rogaine,provillus, corvinex) Minoxidil etken maddesini içeren ilaç markalarıdır. Minoxidil kullanımı bırakıldığı anda aniden ve toplu halde saç dökülmesi görülür. Ayrıca Minoxidil’in pek çok istenmeyen yan etkiye neden olduğu bilinmektedir. Bu yan etkiler arasında vücudun istenmeyen bölgelerinde tüylenme, baş ağrısı, kalp ritmi bozukluğu, görme bozukluğu, tansiyon düşüklüğü, baş dönmesi, kalp çarpıntısı, saç derisinde irritasyon (yanma, kaşıntı), kepeklenme ve fotoalerjik reaksiyonlar sayılabilir. Önemli olan da zaten içerisinde bulunan etken maddedir. ikisinde de Minoxidil bulunmaktadır. Kararsız kaldıysanız doktorunuza danışınız…

Bu kadar mı zor?

Ne içtiyseniz bende aynısından istiyorum :D
hacı bu kadar yan etki varken östrojen olsa ne olur olmasa ne olur :D
saçlar şekil olcak ama geri kalan kısımdan hayır gelmicek :rolleyes:

ben kısa saça devam ederim.. tepeden takke gibi açılırsa sakat, o zaman da kazicaz mecbur...

hacı bu kadar yan etki varken östrojen olsa ne olur olmasa ne olur :D
saçlar şekil olcak ama geri kalan kısımdan hayır gelmicek :rolleyes:

ben kısa saça devam ederim.. tepeden takke gibi açılırsa sakat, o zaman da kazicaz mecbur...

Hacı ben baya kullandım yan etki görmedim :D tıkır tıkır saat gibi heryan maşallah.. :rolleyes::rolleyes:

hacı sen sağlam çıkmışsın :) yan etki falan tırsarım ben
saldıray abi gibi gezerim daha iyi :D:D

olmadı zımparayı deneriz :) hiç değilse etki yan değil direk :D

gidin saç ektirin canavar gibi.. cerrahi yöntemler olmadan bu işler kalıcı bir çözüm vermez bir kere saç ektir ömür boyu rahat et..

Geri