şahse numarası

kurt38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşalar ismim mustafa 92 model opel vectramvar bu arabanın sahse numarası nerde olur yardımlarınızı bekliyorum araba yeni aldım ben baktım ama göredim

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
şase numarası sağ ön koltuk ile sağ eşik arasında yerde halıflexin altında yazar; bu arada imzana ad ve soyadını yazmalısın....

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşalar ismim mustafa 92 model opel vectramvar bu arabanın sahse numarası nerde olur yardımlarınızı bekliyorum araba yeni aldım ben baktım ama göredim

Arkadaşım öncelikle profiliniz kısmından imza ayarlarını yapmalı ve üye arşivinde kendini tanıtmalısın! Şase sağ ön koltuk altında halifileksin altınada yazması lazım.

celaleddin007

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ön panelde ve ön yolcu koltuğunun sağındaki halıflex parçasının altında yazılıdır.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sağ ön kapıyı aç tabanda , kapı eşiği ile koltuk arasındaki döşemeyi kaldır dik dörtken şeklinde kapak göreceksin onu kaldır altından ayni şekilde kesilmiş halıfileks parçası çıkacak onuda kaldırınca şase numarasını göreceksin.:) ;)

kurt38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol arkadaşlar herkeze tşk ederim bu arada zize kendimi tanıtmadım için özür dilierim ismim mustafa kurtyemez / kayseri

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağ koltuğun yanında eşikle koltuk arasında halıflexin altında bende söylemek istedim birden. uyuyamam söylemezsem. 10 kez söylemişiniz yaf