Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

mami_saribas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranıza bende yeni katildim buluşma olursa ve bende sakarya'da olursam muhakkak gelirim inşallah bi aksilik çıkmadan ayarlanır

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aranıza bende yeni katildim buluşma olursa ve bende sakarya'da olursam muhakkak gelirim inşallah bi aksilik çıkmadan ayarlanır

aramıza hos geldin bu sayfamızı takip edersen net bulusma zamanımız yazıcaktır.önceki sayfalarda tlf numaralarımız da var ordan da ulaşabilirsin keyifli forumlar...

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu ara işler yoğun olduğundan yazmaya pek fırsatım olmuyor ama sayfayı takipteyim.Buluşmaya bir aksilik olmazsa bende gelicem.Tlf.:0507 994 31 91

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhammet hoşgeldin aramıza..Eğer gelebilirsen buralardaysan önümüzdeki hafta buluşma planımız var sende dahil olursan seviniriz...Buradan takip edebilir telefonlardan da ulaşabilirsin...(Bkz=sayfa 50)

Arkadaşlar bu ara işler yoğun olduğundan yazmaya pek fırsatım olmuyor ama sayfayı takipteyim.Buluşmaya bir aksilik olmazsa bende gelicem.Tlf.:0507 994 31 91

Gencer bekliyoruz mutlaka...Telefonunu kaydettim..Kolay gelsin.. ;)

mami_saribas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah bu hafta okul kaydımı yenileyeceğim bir problem çıkmazsa 2 hafta daha buradayım muhakkak gelirim eğer buraya gelemezsemde antalya'daki buluşmalara katılırım

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar..Hafta içi 18:00 den sonra (Çarşamba) veya pazar hava güzel olursa profesyonel fotoğrafçı adayı (Enes Atıcı) :) eşliğinde bir buluşma düşünüyoruz..

Katılmak isteyenler müsait olanlar haber verirse memnun oluruz...

1-Akduman
2- Ali
3-Şevket
4-Aşkın
5-Gencer
6-Çağrı
7-Hakan
8-Yasin ve arkadaşı (Opel Astra H-Öğretmen)
9-Yalçın
10-Erman
11-Muhammet Ali

Son düzenleme: