Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ali kızdı bu işe galiba... :) Adam bulgardan geldi bir buluşamadık...Her gidişiniden sonra imkan bulup buluştuk en sonunda isyan bayrağını çektii.. :) :)

Hafta sonu güzel olur..Hava iyi olursa İzmit'ten Fotoğrafçı Enes kardeşimi getirecem inşallah..Hatta Çağrı ile gider alırız sabahtan :)

Son düzenleme:
:)sorun değil. de inşallah haftasonu karlı olmaz... benim canım sıkıldığından kendimi bu güne ayarlamıştım o yüzden hayal kırıklığı oldu.

Çağrı ne oldu arabanın son durumu...Su kaçağını hallettinmi?

:)sorun değil. de inşallah haftasonu karlı olmaz... benim canım sıkıldığından kendimi bu güne ayarlamıştım o yüzden hayal kırıklığı oldu.

Ali senin canın sağolsun kardeşim..Bizde isterdik ama hava gerçekten fena..Msn havadurumundan baktım C.tesi hava parçalı bulutlu görünüyor..Pazarada belki güneşli olur.. ;)

Son düzenleme:
Çağrı ne oldu arabanın son durumu...Su kaçağını hallettinmi?

valla abi sanırsam münferit bi olaydı,bidaha aynı sorun olmadı,kaloriferi fazla kullandım ondan heralde..bende o zaman dedim amortisörleri değişeyim..değiştirdim...memnun kaldım alinin ustadan..detaylı konuşurtus haftasonu...

valla abi sanırsam münferit bi olaydı,bidaha aynı sorun olmadı,kaloriferi fazla kullandım ondan heralde..bende o zaman dedim amortisörleri değişeyim..değiştirdim...memnun kaldım alinin ustadan..detaylı konuşurtus haftasonu...

Çağrı Hayırlı olsun Amortisörlerin..Haftasonu usta hakkında da konuşuruz bol bol... ;) hava iyi olursa Enes'i almaya gidelim...

kırk yılın başı işe yaradım bende mutlu oldum. götürdüğüm ustadan memnun olman güzel.

Geri