Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ali nerdesin biz şimdi orman parktayız yalan oldun yine

9 a kadar burdayız bekleriz

...yok öyle bişey...yorum yapmıorum...bişey söylemiorum...çünki ali biyerlerden çıkabilir şuan hernekadar yatak odamda olsm dahi.....

...şimdi bi maçom war..maçn ardından mutlu abinin ali hakkındaki yorumunu bekliorum burya....

:eek::eek::eek:Şok şok şok...Abi hala rüyadayım galiba..İnanamıyorum...hayatımda ilk defa şoka girdim..Hala inanasım gelmiyor...:eek::eek: Akşam malümunuz yazdığımız üzere Ben,Çagrı,Şevket ve Şevket'in arkadaşı Sinandı sanırım kusuruma bakmasın ihtiyar bir adamın şoktan sonraki ilk yazısı unutkanlık olabilir,orman park ta Sade kahve mekanında oturup sohbet ediyorduk.Sohbet sırasında Aliden bahsetmeye başladıkki;Şevket''dur abi,gelemez zaten Ali'ye bir mesaj atayım biz burdayız sen nerdesin diye Opelim Sakarya'ya bakalım ne dicek diye'' tabi suratında da sinsi bir sırıtma Şevket'in.. :D Alttaki yazıyı yazdıktan sonra

ali nerdesin biz şimdi orman parktayız yalan oldun yine
9 a kadar burdayız bekleriz

saat 21:00 gibi çıktık ayrılmak için. Arabalarımızdan ayak üstü sohbet ederken Orman parkın otoparkında bir de baktık karşıdan biri koşarak yanımıza geliyor..yaklaşınca birde ne görelim bu bizim Ali'den başkası değil..:eek::eek: Ali'yi görünce heryerim buz kesti,tüylerim diken diken oldu..:eek:Şoka girdim...Bu olamaz ya bu insan değilse,ruhani bir varlıksa,yazdılarımızdan sonra bizden intikam almaya geldiyse,kuş tüyü ile ya ayaklarımızadan kıdıklayıp bize işkence yaparsa diye ödüm patladı... :D Sarılana kadar bunun rüya olduğunu düşünerek neredeyse uyanmak için Çağrıya tokat atmasını söylüyecektimm.. Ama Ali atik bir hamleyle sarılınca tokattanda kurtuldum,gördüğümün hayal olmadığınıda anladım....

sonuç olarak Ali kanı ve canı ile pazara kadar yanımızda..Tekrar hoşgeldin Ali..Ama bir daha buraya buluşma yazmak yok...ya telefondan yada msn den haberleşicez duyurulur... :D

Şevket İstanbul'dan ta buralara kadar benim için getirdiğin Polisaj makinası için çok teşekkürler..Allah razı olsun..... :D

Son düzenleme:
Bu arada Aşkın'da yoğun olduğunu toplantı yüzünden gelemediğini ve bir dahaki sefere bunu telefi edebileceğimizi söyledi..Selamları var kendisinin... :D

Aleyküm selam abi ben her zaman etkinliklerimize bulusmalarımıza iki elim kanda olsa da gelirim :) sizi şaşırtmaya devam edecem K O R K U N benden :)bensiz de bulusma olamayacagını şahitler huzurunda tescil edelim Mutlu abi ...:)

...sen bulgaristanda okuduğundan eminmisin..benim artık şüphelerim war ;)

bu adam bulgaristanda falan değil sizin kampüste okuyor gibi. kampüste gezerken sağı solu biraz daha iyi incele kesin görürsün. şimdi ya bu çocuk insan değil yada bizim kampüste okuyor sizce mantıklı olan hangisi??????? yaa olamaz adam hiçbirini kaçırmadı biz sakaryadayız gelemiyoruz o nerelerden geliyor.

şimdi madem ali bu süprizi bize yaptı benimde şöyle bir önerim var Pazar günü oturalım bir yerde king falan oynayalım ne dersiniz adam oralardan geliyor en azından iki defa buluşmamız gerekiyor.

aksam senın yanına gelip sana da süpriz yapacaktık ama olmadı:) abi pazar dönüyorum ben pazardan once goruselım bıde kıng nedir? bılgısayar oyunuysa ben bılmem arabayla ılgılı bısey olsun:)

Geri