Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali cumartesi müsait imiş bu cumartesi kesin buluşuyoruz. belki feyz alırız ali den.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ne kadar çapımız varki feyz verelim abi sizin gibi abilerimle görüşmekten ben şeref duyarım...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C.tesi katılırım ben nasipse...İşim yok....Yalnız p.tesi olursa anca geçen akşamki saatlerde olur...O zamanda Ali yok...Siz ayarlayın benden okey...
Bu arada Çağrı gidilip konuşulacak yerlere gidebiliriz...Ben yarında,C.tesi'de,pazarda müsaitim..telefonum açık..

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm sakaryalalıar a izmirden selam bu arada ben bi mutlu abi bakıp çıkacağım:D:D:D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay Aleykümselam Sercan kardeşim hoşgeldinn...Hangi rüzgar attı seni buralara...Hele otur bi soluklan uzun yoldan gelmişsin... :D :D ee ne içersin...Bizde ikram boldur misafire iyi bakarız.. :D:D Geldinmi Kral sanarsın kendini... :D

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay Aleykümselam Sercan kardeşim hoşgeldinn...Hangi rüzgar attı seni buralara...Hele otur bi soluklan uzun yoldan gelmişsin... :D :D ee ne içersin...Bizde ikram boldur misafire iyi bakarız.. :D:D Geldinmi Kral sanarsın kendini... :D
yok mutlu abi fazla kalmayayım...geç oldu yatağım bni bekliyor.geçerken bir uğraYAYIM dedim..açtığın topic bayağı popüler olmuşş..zatten 2sayfaya düştümü hemen sen sahip çıkıyosun..:Ddimi??

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eee yani ama ben olmasamda arkadaşlarım kardeşlerim sağolsun mesajı patlatırlar hemen... :D Tamam kardeşim sana iyi uykular..Geldiğin için saol..arada bir kaç gel güzel olur,sohbet ederiz..gezidirirz seni Sakarya'da... :D :D :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu abi ve diğer arkadaşların işi olursa bende gezdiririm... :) hiç problem değil :):):) (anlayan anladı)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya cok isterdim ama pazar gitme ihtimalim cok yüksek babam kovuyor:) eğer gitmezsem gene görüşürüz ama cumartesi nerde saat kacta ve nasıl bulusuyoruz benden büyük abilerim bi organize etsinler ben misafir sayılırım :):):):)