Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akduman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hoşgeldin abi...aynı fikirdeyiz abi..arkadşımın babasıda gördü resimleri,aklına yattı gibi,müsait bi ara arabayı alabilirsen bi iki yere gösterelim karar versinler hayırlısıysa nikahı kıyalım..

Arkadaşlar uzun zamandır bilgisayarı açamadım...İşler çok yoğun...Fazla giremiyorum artık...Siparişler çoğaldı bakalım... Hayırlısı..

Arkadaşlar uzun zamandır bilgisayarı açamadım...İşler çok yoğun...Fazla giremiyorum artık...Siparişler çoğaldı bakalım... Hayırlısı..

senin işler yoğun olsun abi..ülke ekonomisi onuçta...hawalar açsın dedik açmadı bitürlü..şu hazirndaki bolu olayını konuşalım bi ara ..uyarsa gidelim diorum ben..

gençler siz gidin ben geceleri disko gündüzleri plaj takılıyorum arkadaslar playboy diye dalga geciyolar siz boluya daga bayıra gidin dede işi:)

senin işler yoğun olsun abi..ülke ekonomisi onuçta...hawalar açsın dedik açmadı bitürlü..şu hazirndaki bolu olayını konuşalım bi ara ..uyarsa gidelim diorum ben..

Olur inşallah Çağrı...Sanırım buluşma 28 Haziran'da olucak...Bir aksilik olmazsa gideriz...Tabi benim iş durumları o zaman nasıl olur bilmem..

gençler siz gidin ben geceleri disko gündüzleri plaj takılıyorum arkadaslar playboy diye dalga geciyolar siz boluya daga bayıra gidin dede işi:)

Playboy zoruna gitmesinde sen plajda güneşlen yeterki :)

Geri